en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

AKYURT TÜVTÜRK RANDEVU
1384

AKYURT TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Akyurt Tüvtürk araç muayene randevu sistemi sayesinde Akyurt ve yakın civarında oturan vatandaşlar, TÜVTÜRK araç muayene istasyonunda araçlarını kolayca muayene ettirebilirler. TÜVTÜRK, Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Akyurt Araç muayene randevu sistemi, araç sahiplerinin istasyonlarda uzun süre beklememek için geliştirilmiş bir düzenlemedir. Akyurt Araç Muayene İstasyonu’nda araçlarını muayene yaptıracak olanların,  randevu saatinden 10 ya da 15 dakika önce istasyona giderek, kayıt işlemlerini başlatmaları gerekmektedir. Akyurt muayene istasyonunda hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Akyurt Tüvtürk randevu alıp, istasyona gittiğinizde aynı zamanda egzoz gazı emisyon ölçümünü de yaptırabilirsiniz.

Muayene istasyonunda araç muayenesi yapılacak aracın muayenesini araç sahibi değil de başkası yaptırıyorsa, yaptıran son bir ay içerisinde başkasının adına kayıtlı bir aracı muayeneye götürmemiş olması gerekmektedir. Akyurt Tüvtürk araç muayene randevu ile şirket aracınızın muayenesini yaptırıyorsanız, şirketten yetki belgesi almalısınız. Eğer şirketle ilişiği bulunmayan bir kişi araç muayene yaptıracaksa noterden vekalet alınmalıdır. Akyurt Araç muayene randevu TÜVTÜRK resmi sitesi üzerindeki rezervasyon sayfasından alınmaktadır. İstasyona giderken trafik sigortası belgesi ve evraklar ile kimlik, ruhsat bulundurmanız gerekmektedir. Büyük şehirlerin neredeyse tamamında, randevu sistemi ile çalışılmaktadır. Akyurt Tüvtürk araç muayene randevu sonrasında aracınızın periyodik muayene esnasında, araç tanımları, ruhsat bilgileri, şasi ve şasi bağlantı parçaları, direksiyon sistemi, fren tertibatı, görüş şartları, aydınlatma sistemleri, jant, aks, lastik ve süspansiyon sistemi, gürültü kirliliği için gerekli ve yeteli kontroller ve aracın diğer donanımları kontrol edilmektedir. Akyurt’ta hizmet veren istasyon,  şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer Akyurt Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak randevu alırsanız, beklemeden aracınızın muayenesini yaptırmış olursunuz. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan işlemlerini tamamlayabilirler.

Aracınızı muayeneye götürmeden önce dikkat etmeniz ve uygulamanız gereken bazı hususlar vardır. Akyurt Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınızın muayene işleminin başlatılabilmesi için gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Ayrıca aracınızın borç durumunu kontrol etmelisiniz. Aracınızın trafik cezası ve OGS kaçak geçiş cezası gibi borçları olup olmadığını mutlaka dikkat edilmeli. Unutmayın ki, borçları olan araçların muayene işlemleri başlatılamamaktadır. Egzoz gazı emisyon ölçümünüzün geçerli olup olmadığı da diğer önemli konudur. Geçerli bir egzoz emisyon ölçümünüz olmazsa aracınız muayenede ağır kusurlu olarak değerlendirilir. Bu ölçümü akyurt tüvtürk randevu almaya gerek olmadan tüm sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

Trafik güvenliği için ve rahat bir sürüş için aracınızın muayenesini son güne bırakmadan Ankara Akyurt’ta yaptırın.

AKYURT TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA için Tıklayınız...

Adres: Balıkhisar Mahallesi ÇankIrI BulvarI, 06750 Akyurt/Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30

Akyurt Tüvtürk Araç Muayene Randevu

ANKARA  > AKYURT TÜVTÜRK RANDEVU

Akyurt tüvtürk, akyurt tüvtürk randevu, akyurt tüvtürk araç muayene randevu,
Akyurt tüvtürk randevu alma işlemi, akyurt araç muayene randevu nasıl alınır, akyurt tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, akyurt araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Akyurt istasyon bilgileri.