en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ALİAĞA TÜVTÜRK RANDEVU
1425

İZMİR  > ALİAĞA TÜVTÜRK RANDEVU

Aliağa Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sistemi randevu alarak zamanında muayenesini gerçekleştirmenizi önermekteyiz.TÜVTÜRK, ülkemizin birçok yerinde bulundurduğu istasyonları ile hizmet veren bir kurumdur. Araçların muayene ve egzoz gazı emisyon ölçüm değerleri de yine TÜKTÜRK bünyesinde gerçekleşmektedir. Aliağa bölgesinde bulunuyor ve buradaki istasyona yakınsanız, öncelikle sitemiz aracılığı ile Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sistemi üzerinden Aliağa tüvtürk randevu almanız gerekmektedir. Bu sayede aracınızın muayenesini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Aracınızla ilgili denetimlerin gerçekleşmesine olanak tanıyan genel araç muayenesi, aracın toplum ve trafik güvenliği açısından hazır halde bulunmasını sağlamaktadır. Bu nedenle T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği araçların belirli periyotlar içinde mutlaka muayenelerinin yapılması gerekmektedir.

Aliağa araç muayene randevu işlemlerini için öncelikle Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden muayeneyi yaptıracak kişinin kendi adına randevu alması gerekmektedir. Randevusuz olarak gelen araçlar muayene edilmemektedir. Aracınızın genel muayenesinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi adına ilk olara mutlaka randevu almanız gerekmektedir. Randevu tarihi ve saatinde orda olmanızla birlikte öncelikle gişelere muayene fiyatları belirten ücreti yatırmanız gerekmektedir. Bunun ardından ise Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden aldığınız randevuyu doğrulamanız şarttır. Sonrasında ise sıra numaranızın gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Sıra numaranız geldiği zaman görevli tarafından isminiz okunacaktır ve aracınızla birlikte istasyona gidip görevliye aracınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Aracınızı teslim ettikten sonra aracınızda çeşitli denetimlerden geçmektedir. Bu denetimler sonrasında ise çeşitli etiketlerle trafik için uygunluğu belirlenmektedir. Aracınızın muayenesi sırasında herhangi bir sorun bulunmazsa kusursuz etiketi verilmektedir. Eğer aracınızın aliağa araç muayene sırasında çeşitli eksiklikler görülürse, bu eksiklikler ise belirli şekilde sıralanmaktadır. Aracınızın sorunları belirli ölçüde ise hafif kusurlu olarak nitelenmektedir. Bunun yanı sıra biraz daha fazla bulunması takdirinde emniyetsiz olarak nitelendirilmektedir. Eğer aracınız tamamıyla sorun içeriyorsa ağır kusurlu sayılmaktadır. Bu nedenle de muayene tekrarına tabi tutulmaktadır. Muayene tekrarı olan aracın mutlaka 1 ay süre içerisinde tekrardan Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sistemi aracılığı ile randevu alması ve aracını muayene ettirmesi gerekmektedir. Aksi halde aracın muayenesi geçersi sayılmaktadır. Bu ikinci muayenede ise herhangi bir ücret ödenmemektedir. Sadece Aliağa Tüvtürk araç muayene randevu sistemi sayesinde randevu alması gerekmektedir.

Öncelikle aliağa tüvtürk randevu sonrası motorlu taşıtların zorunlu muayene tabi tutulduklarını söyleyebiliriz. Bunun dışında ise belirli durumlarda yine zorunlu muayeneye tabi tutulmaktadırlar. Araçta yapılan değişiklikler veya eklemeler için tespit muayenesine girilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra araca yapılan tadilatlarda ise tadilat sonrası muayene gerekli görülmektedir. Aliağa tüvtürk randevusu alındıktan sonra bu muayene yapılmazsa araç belirlendiği takdirde ceza alması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle trafikte aracınızın herhangi bir muayene dışı durumla bulunmamasına önem vermeniz gerekmektedir.

ALİAĞA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA için Tıklayınız.

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Kabaktepe Mevki 1248 Sok. No:4 Aliağa/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-17:30

Aliağa Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Aliğa tüvtürk, aliağa tüvtürk randevu, aliağa araç muayene randevu, aliağa tüvtürk randevusu,
Aliağa tüvtürk randevu alma işlemi, aliağa araç muayene randevu nasıl alınır, aliağa tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, aliağa araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Aliağa istasyon bilgileri.