en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ANKARA TÜVTÜRK RANDEVU
1166

ANKARA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Ankara Tüvtürk araç muayene randevu alarak Ankara’da yaşayan vatandaşlar, tüm il ve ilçe için araçlarını bulundukları ildeden rahatlıkla tüvtürk araç muayene yaptırabilirler. Ankara Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile Ankara şehir merkezi ve tüm ilçeler, köy ve kasabalarda yaşayan vatandaşlar, kendi araçlarını muayene ettirmek için randevu alabilirler. Aracınız için Tüvtürk randevu alabilir, alınmış randevunuzu güncelleyebilir veya randevunuzu iptal edebilirsiniz. Ankara Tüvtürk araç muayene randevu işleminde hizmet veren istasyonlar, gezici servisi ile köylere traktör muayenesi için de gitmektedir. Siz de Ankara’da gezici istasyonda aracınızı muayenesini yaptırmak isterseniz, önceden mutlaka araç için tüvtürk randevu almanız gereklidir. İstasyonlar sadece Ankara’nın şehir merkezinde değil,Diğer ilçelere ise belirli aralıklarla gezici araç muayene istasyonu gitmektedir. Bu istasyonlar da sadece muayene randevusu alan kişilere hizmet vermektedir.

Ankara Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi tamamladığınızda, randevunuza gitmeden yapmanız gereken bazı önemli aşamalar vardır. İlk olarak muayene öncesinde trafik cezası, motorlu taşıt vergisi ve köprü-otoyol borçlarınızı sorgulamanız gereklidir. Borcu olan araçlara randevu verilmemektedir. Ve istasyonda muayene işlemi başlatılamamaktadır. Ankara Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevu alırken, trafik sigortanızı mutlaka kontrol edin. Eğer tarihi geçmişse randevu oluşturulamamaktadır. Muayene için randevu aldığınız istasyona giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan bir kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurunuz. Araç size ait değilse bu aracı aynı ay içerisinde bir sefere mahsus olmak üzere ek bir belge olmaksızın muayeneye götürebilirsiniz. Aynı takvim ayı içinde size ait olmayan başka bir araç muayene ettirmek için ise vekalet almanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye tuvturk.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

Ankara şehir merkezindeki istasyondan randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırın. Egzoz gazı ölçümünüzü yaptırın. LPG’li araç kullanıyorsanız, aracınızın ruhsata işlenmiş olması gerekmektedir. Aracınızda herhangi bir tadilat varsa bunun ruhsata işlenmiş olması gereklidir. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. Ayrıca son olarak bilmeniz gereken şey; Ankara Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene ücretleri nakit olarak tahsil edilmektedir.Aracı kayıt esnasında iş emrinde ismi yazan kişi teslim edebilir ve alabilir.

Başkent Ankara’da güvenli bir şekilde araç kullanabilmek için aracınızın muayenesini zamanında yaptırın.

Ankara Tüvtürk ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Mesai saatleri: Hafta içi 08.30 - 17.30 

Ankara tüvtürk randevu alma işlemi, Ankara araç muayene randevu nasıl alınır, Ankara tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Ankara araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Ankara istasyon bilgileri.
Ankara tüvtürk randevu, ankara araç muayene istasyonları,

ANKARA TÜVTÜRK RANDEVU