en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

İSTASYONLAR
1642

ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARI

ARAÇ MUAYENE İSTASYONLARI

Türkiye'nin 81 ilini kapsayan araç muayene hizmeti ile Tüvtürk araç muayene hizmet istasyonları geniş bir ağ'a sahiptır. Ülkemizde bulunan motorlu taşıt sürücülerinin araçlarını trafikte güven içerisinde kullanım imkanı sağlayan tüvtürk araç muayene hizmeti herkese bulunduğu bölgede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle ülkemizde sabit istasyonlar ve gezici araç muayene istasyonları hizmetini kullanıma sunmuştur. Araç muayene istasyonları öncelikli olarak gelişigüzel hizmet vermekteydi, artık şubelerinde hizmet öncesinde tüvtürk randevu alan müşterilere öncelik tanınmaktadır. 

tüvtürk istasyonları,

Araç Muayene Randevu için Tıklayınız

Muayene İstasyonu

Tüvtürk muayene istasyonu tüm ülkenin ihtiyacını karşılayacak yapıda organize olmuştur. Araç muayene konusunda ülkedeki tek yetkili kuruluş olmasından dolayı her ilde bulunmalıdır. Tüvtürk, muayene istasyon ağını mümkün oldukça çok ilçeye ulaştırmaya çalışmaktadır. Tüvtürk'ün tüm faaliyetleri ve istasyonları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından düzenlenmekte; denetimi Türk Akreditasyon Kurumu tarafından yapılmaktadır. 


İstasyon Ağı
Tüvtürk Araç muayene işleminin yapıldığı istasyonlarında belirli bir sistem uygulayan Tüvtürk tüm işlemleri randevu ile yapmaktadır. Tüvtürk'ün Türkiye genelinde 204 sabit, 77 gezici, 5 motosiklet ve 13 gezici traktör muayene istasyonu bulunmaktadır. Tüm tüvtürk istasyonlarında çalışan toplam 3500 personeli ile hizmet veren Tüvtürk'ün araç muayene istasyonlarında muayene sayısı yaklaşık 13 milyona erişmektedir. İstasyonlarda hizmet veren profesyonel ekip sürücülerin muayene sürecini sorunsuz atlatabilmesi için emek sarf etmektedir. Aracınızı muayene ettirmek için hangi istasyona gideceğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız; Sabit istasyon listesinden hizmet noktalarını ve detaylarını görebilirsiniz. 


Gezici İstasyon Programı
Tüvtürk Gezici istasyon programı 43 ilde 44 gezici muayene istasyonu ile hizmet vermektedir. Bu istasyonların belirli bir programı vardır. Programa web sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüvtürk Gezici istasyonlar yine araç muayene randevusuyla çalışmaktadır. Gezici Tüvtürk istasyonlarında muayene hizmeti yanında eksik olması halinde aracın ağır kusurlu olmasına neden olacak egzoz gazı emisyon ölçümü de yapılmaktadır. Gezici istasyonlar, sabit istasyonların olmadığı yerlere muayene hizmetinin ulaşabilmesi için planlanmış bir hizmettir. Tüvtürk gezici muayene istasyonlarının, genel anlamda sabit istasyonlardan ciddi farkları yoktur. Düzenli muayeneler gezici istasyonlarda yapılabilir. Bu istasyonlardan çıkan raporlar tıpkı sabit istasyonlardan çıkmış gibi değerlendirilir. Ayrıca gezici istasyonların çalışma biçimi ve muayeneye verdiği özen tıpkı sabit istasyonlardaki gibidir.  Gezici İstasyon Programı


Sabit İstasyonlar
Tüvtürk randevu imkanıyla asıl hizmeti sabit istasyonlarda vermektedir. Geniş kapsamlı yapısı, uluslararası düzeyde hizmeti ile Türkiye'deki trafik güvenliğini sağlamak üzerine çalışan Tüvtürk istasyonları, pazar günleri hariç haftanın her günü hizmet vermektedir. Tüvtürk sabit istasyonları, çalışma günlerinde öğle saatlerinde muayene hizmetine devam etmektedir. Randevu alırken istasyonların bölgelere göre çalışma saatlerini görebileceksiniz. Tüvtürk Araç muayene yaptırmak istediğiniz sabit istasyonun çalışma saatlerini görerek araç muayene randevu saatini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.


İSTASYONLAR