en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

BALIKESİR TÜVTÜRK RANDEVU
1582

BALIKESİR TÜVTÜRK RANDEVU

Balıkesir Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Balıkesir Tüvtürk araç muayene randevu sistemi sene içerisinde gerekli olan muayenelerinizi kolay bir şekilde yapmaktadır. Muayenesini yaptırmak istediğiniz araç ile tüvtürk randevu alıp belirlenen zaman dilimleri içerisinde araçlarınızı götürüyor ve kısa bir süre içerisinde araçlarınızı muayene ettirebiliyorsunuz. Böylece yıllardır zorlukla yapılan muayeneler artık kolay bir hale gelmiştir. Tamamen araç sahiplerinin yararın olacak bir sistemdir.

Araç muayene randevu işleminin ikinci bölümünde ise sizlerden istenen bilgiler;

Araç türü
Hizmet alacağınız kategori
Araç muayene randevu için tercih ettiğiniz tarih
Son muayenenin tarihi
Muayene yaptırmak istediğiniz il ve istasyon
Araç muayene randevu saati
İletişim bilgileri 

Bilgileri girmeniz ile birlikte Balıkesir Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden yararlanmış olacaksınız. Tüvtürk sağlamış olduğu bu hizmetinde kusursuz ve sorunsuz bir şekilde hizmet ettiği için araç sahipleri sıklıkla araç muayene randevu sistemini tercih etmektedir. Sizlerde sistemi dilediğiniz her şehirden kullanabilirsiniz. Büyükşehirlere özgü ve sadece o alanlar içerisinde kullanılmamaktadır. Balıkesir Tüvtürk araç muayene randevu sistemi her yerden kullanılabilmektedir. Tüvtürk 2005 yılında kurularak araç muayene alanında insanlara hizmet etmektedir. Kurulduğu ilk yıllarda sene içerisinde birçok kişinin taleplerini karşılayan firma daha sonra Türkiye genelinde bünyesine bağlı istasyonlar oluşturmuştur. Tüvtürk kurulduğu yıldan beridir gelişerek Türkiye içerisinde bulunan araçların periyodik muayeneleri yapmaktadır. Balıkesir araç muayene randevu sistemi ile Tüvtürk randevu sistemini ilk kez Türkiye’de kullanmaya başlamıştır. Bu nedenle de her zaman yenilikçi bir firma olmayı başarmıştır. Tüvtürk ile muayene yaptırmaya karar verdikten sonra Tüvtürk randevu sistemi ile gideceğiniz zaman aralığını belirlediyseniz gidersen bazı evraklarda götürmeniz gerekmektedir. Evrakları inceleyecek olursak;

Ruhsat
Trafik sigortası
Vekâlet durumu (Araç sahibi siz değilseniz talep edilmektedir)
LPG/CNG’ li araçlar için etiket bilgileri

Tüvtürk ile yaptıracağını muayenelerde mutlaka yukarıda belirtilen belgeleri yanınızda bulundurmanız yararlı olacaktır. Aksi takdirde Tüvtürk istasyonları muayene işlemini yapmamaktadır. Ayrıca Balıkesir Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden yararlanarak belgelerinizi sunabilirsiniz. Tabi ki getirdiğiniz belgelerin mutlaka devlet kurumları tarafından doğruluğunun olması gerekmektedir.

Tüvtürk randevu sistemi ile genel araç muayene randevu hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Aracınızın a dan z ye kadar her yeri incelenmektedir. Teknolojik aletler kullanarak lastik ve firen sistemlerinden başlanarak motor, direksiyon incelemeleri yapılmaktadır. Tüvtürk bünyesinde çalışan uzman elamanlar hiçbir detayı atlamadan aracınızın aksamlarına, fiziksel sorunlara bile bakmaktadır. Ekipmanlarınızda Tüvtürk tarafından kontrol edilmektedir.

Araçlarınızın sene içerisinde mutlaka muayenesinin yapılması gerekmektedir. Yasalar gereği bu tamamen zorunlu kılınmıştır. Fakat sizler bunu ihmal ettiğiniz zaman hemen zorunlu araç muayenesi devreye girmektedir. Trafik sistemine muayene yaptırmanız yansıdıktan sonra kolluk kuvvetleri tarafından yapılan bütün aramalarda ve sorgulamalarda muayenesini yaptırmayanlar arasında gözükmektesiniz.

BALIKESİR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA için tıklayınız.

 

Balıkesir Tüvtürk Araç Muayene Randevu
balıkesir tüvtürk randevu,
Balıkesir Tüvtürk araç muayene randevu sistemi sene içerisinde gerekli olan muayenelerinizi kolay bir şekilde yapmaktadır