en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

BERGAMA TÜVTÜRK RANDEVU
1437

BERGAMA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Bergama Tüvtürk araç muayene randevu Araçlarınızın bakımını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir. Araç muayenesi geçmiş ise ve muayenesi olamayan bir araçla trafikte bulunuyorsanız tüvtürk randevu ile hem sizin hem de başkalarının hayatını güven altına alın. Öte yandan aracınızın her sene ya da belirli zaman dilimlerinde zorunlu muayeneden geçmesi gerektiğinin de farkında olmanız gerekir. Genel araç muayenesi T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereğince yasallaşmış ve düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bu yasanında toplum ve çevre güvenliği açısından çıkarıldığını da söylemek mümkündür. Bu nedenle muayenesi olmayan bir araçla trafikte bulunmanız, belirttiğimiz gibi hem sizin hem de toplumun güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle TÜVTÜRK istasyonlarına Bergama bölgesi için Bergama Tüvtürk randevu sistemi ile randevu alarak başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Bergama Tüvtürk araç muayene randevu işlemi ile randevu almak, araç muayene sürecinin başlangıcı olarak nitelendirilebilmektedir. Bu randevu tarihi ve saatinden en az 1 saat önce istasyonlarda bulunmanız yeterli olacaktır. Bergama Tüvtürk araç muayene randevu sistemi zaten sizin seçtiğiniz tarih ve saatin ne kadar öncesinden istasyona gitmeniz gerektiğini belirtecektir. Çeşitli donanımlarla ve platformlarla donatılmış olan TÜKTÜRK istasyonlarında arcınız çeşitli denetimlerden geçmektedir. Aracınızın muayeneden başarısız olarak geçmesi nedeniyle muayene tekrarına uğraması gerektiğini söylemek mümkündür. Muayene tekrarı içinde 1 ay boyunca araç sahibine veya sürücüsüne eksikleri tamamlaması adına süre verilmektedir. Bu sürenin ardından araç sürücüsü ya da sahibi aracını, Bergama Tüvtürk araç muayene randevusu sisteminden randevu alarak muayene ettirebilmektedir. Güncel muayene fiyatını aracınızın tipine ve modeline göre Bergama Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde öğrenebilirsiniz. Bu ücreti TÜVTÜRK istasyonlarında bulunan gişelere ödeyerek hem randevunuzu doğrulayabilir hem de muayene işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TÜVTÜRK istasyonlarında bulunan görevliler, aracınızın muayenesinde herhangi bir sorun çıkmaması durumunda aracınıza kusursuz etiketi takdim edecektir. Bergama tüvtürk randevu yanı sıra aracınızın kısmi olarak kusurlu bulunmasında ise hafif kusurlu etiketi, kusurların biraz daha fazla olması durumunda emniyetsiz ve kusurların oldukça fazla olması durumunda ise ağır kusurlu olarak aracınızı nitelendiren etiketi verecektir. Bu durumda aracınızın muayenesinin başarısız olduğunu ve bu nedenle tekrardan aracınızı muayene ettirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Öte yandan aracınızın muayenesi var ama muayene süresinin geçerli olduğu tarih içerisinde aracınızda herhangi bir değişiklik yaptıysanız ve bu değişiklik aracınızın yüzeysel niteliğini değiştiriyorsa mutlaka tespit muayenesine girmesi gerekiyor diyebiliriz. Bergama araç muayene randevu sonrasında aracınızın kullanım amacını değiştirip, aracı tadilattan geçirdiyseniz bu tadilatında, tadilat sonrası muayene olarak TÜVTÜRK istasyonlarına bildirilmesi gerekmektedir diyebiliriz. Bunların yanı sıra TÜVTÜRK istasyonları bünyesinde araç muayenesi için gerekli olan egzoz gazı emisyon ölçüm değerlerini belirleyebilmek adına bir bölüm bulundurmaktadır. Bu bölümde ise aracınızın egzoz gazı emisyon ölçüm değerlerini belirlemeniz ve muayenenizi tamamlamanız mümkündür. TÜVTÜRK olarak muayenesi eksik ya da muayenesiz araçlar için hemen sistemimizden randevu alarak aracınızı muayene ettirmenizi önermekteyiz.

BERGAMA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: İslamsaray Mahallesi, İslam Saray Mah. DSİ Cad. No:1, 35700 Bergama/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-17:30Bergama tüvtürk randevu alma işlemi, bergama araç muayene randevu nasıl alınır, bergama tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Bergama araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Bergama istasyon bilgileri.
bergama tüvtürk, bergama tüvtürk randevu, bergama araç muayene randevu, bergama tüvtürk randevusu,

İZMİR  > BERGAMA TÜVTÜRK RANDEVU

Bergama Tüvtürk Araç Muayene Randevu