en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

BEYPAZARI TÜVTÜRK RANDEVU
1428

Beypazarı Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu almak için TÜVTÜRK araç muayene sistemine giriş yapmanız gereklidir. Ankara Beypazarı’nda yaşayan vatandaşlar, araçlarını bulundukları ilçede rahatlıkla muayene ettirebilirler. Aracınızı muayeneden geçirmek için tüvtürk randevu alabilirsiniz. Bunun için telefonla TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da TÜVTÜRK internet sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Bu yollardan birine başvurarak, yeni randevu alabilir, alınmış randevunuzu güncelleyebilir veya randevunuzu iptal edebilirsiniz. Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden Beypazarı’nda yaşayan tüm vatandaşlar, kendi araçlarını muayene ettirmek için randevu alabilirler.

Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu işleminde hizmet veren istasyon, tek peronlu küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer Beypazarı Araç Muayene İstasyonu’nda aracınızı muayenesini yaptırmak isterseniz, önceden mutlaka araç için randevu almanız gereklidir. İstasyon, günlük araç muayene yapma kapasitesi düşük olan bir istasyondur. O nedenle bu tip istasyonlarda muayene tarihi son güne bırakılmadan randevu alınmanız yararınıza olacaktır. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilirler. Muayeneye geç kalınması durumunda ise aynı gün içerisinde eğer istasyon yoğunsa araçlarını muayene yaptıramamaları söz konusu olabilir. Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi yapmadan ve randevunuza gitmeden önce yapmanız gereken bazı önemli aşamalar vardır. İlk olarak muayene öncesinde trafik cezası, motorlu taşıt vergisi ve köprü-otoyol borçlarınızı sorgulamanız gereklidir. Borcu olan araçlara randevu verilmemektedir ve istasyonda muayene işlemi başlatılamamaktadır. Muayeneye götürdüğünüz araç üzerinize kayıtlı değilse bu aracı aynı takvim ayı içinde bir defaya mahsus olmak üzere ek bir belge olmaksızın muayeneye götürebilirsiniz. Aynı takvim ayı içinde şahsınıza ait olmayan başka bir araç muayene ettirmek için ise vekalet almanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye tuvturk.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevu alırken, trafik sigortanızı mutlaka kontrol edin. Eğer sigortanızın tarihi geçmişse randevu alamazsınız. Muayene için randevu aldığınız istasyona giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan bir kimliğinizi de mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Beypazarı araç muayene randevu istasyonundan randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırın. Gazlı (LPG) bir araç kullanıyorsanız, aracınızın ruhsata işlenmiş olması gerekmektedir. Aracınızda herhangi bir tadilat varsa bunun ruhsata işlenmiş olması gereklidir. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. Egzoz gazı ölçümünüzü yaptırın. Beypazarı Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene ücretleri nakit olarak tahsil edilmektedir.

Başkent Ankara’nın bir ilçesi olan Beypazarı’nda güvenli bir şekilde araç kullanabilmek için aracınızın muayenesini zamanında yaptırın.

BEYPAZARI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Ayvaışık Mahallesi 1808 Ada 1 Parsel Beypazarı / Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30

 


ANKARA  >  BEYPAZARI TÜVTÜRK RANDEVU

Beypazarı Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Beypazarı tüvtürk, beypazarı tüvtürk randevu, beypazarı araç muayene randevu,
Beypazarı tüvtürk randevu alma işlemi, beypazarı araç muayene randevu nasıl alınır, beypazarı tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, beypazarı araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Beypazarı istasyon bilgileri.