en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

BORNOVA TÜVTÜRK RANDEVU
1431

BORNOVA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Bornova Tüvtürk araç muayene randevu işlemleriniz için hemen tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir. İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan araç muayene istasyonumuz, Tüvtürk randevu ile faaliyetlerini yürütmektedir. Araçlarınızın trafikte güvenli bir biçimde seyir halinde ilerlemeleri ve trafik güvenliği için motorlu taşıtların muayeneleri zorunludur. Bu konu T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği yasallaştırılmıştır. Bu nedenle motorlu araçlar belirli zaman aralıklarında zorunlu muayeneye girmektedirler. Aksi halde trafikte tespitlerinin yapılması halinde ceza-i işlem uygulanmaktadır.

Araç muayeneleri sırasında aracın neredeyse her türlü denetimden geçtiğini söylemek mümkündür. Bu muayenelere girebilmek adına öncelikle sitemiz aracılığı ile Bornova Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden aracınız için randevu almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun ardından ise aldığınız randevu saati ve tarihi itibariyle istasyonlarımızda yer almanız gerekmektedir. Bornova Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi doğrulamak için gişelerimize muayene fiyatı olarak belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ardından yaptığınız randevu doğrulama işlemiyle birlikte sıranızın gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Sıranız geldiğinde ise aracınızı istasyonlardaki görevlilere teslim etmeniz icap etmektedir. Bornova araç muayene randevu için Aracınızı teslim ettiğinizde ise görevliler burada size yardımcı olacaktır. Görevliler aracınızı alıp istasyondaki platforma götürecekler ve aracınızın yürüyen aksamlarından tutunda, aynalarına, farlarına, stop lambalarına, kaput içine ve daha birçok yerini denetimden geçireceklerdir. Bunun dışında ise egzoz gazı emisyonu ölçümü yapılacaktır. Yapılan bu ölçümde ise aracınızın egzoz gazının mutlaka belirli değerlerde olması gerekmektedir. Öte yandan aracınızın muayenede herhangi bir eksiğinin bulunmaması durumunda aracınız kusursuz olarak nitelendirilen etiketle artık trafiğe çıkabilecektir. Bornova tüvtürk randevusu Aracınızda bir takım ufak eksiklikler bulunursa aracınız, hafif kusurlu, bu derecenin biraz daha üstünde eksik bulunursa emniyetsiz ve tamamen sorunlu çıkarsa ağır hasarlı çıkacaktır. Bu nedenle muayene tekrarına tabi tutulacaktır. Tekrar muayenesi muayenenin geçersiz sayıldığı tarihten itibaren 1 ay içinde tekrar yapılabilmektedir. Tekrar muayenesinde herhangi bir ücret ödenmemektedir. Bu süre zarfı içerisinde aracınızı tekrardan muayene etmeniz gerekmektedir. Eğer aracınız muayeneden geçmezse ve trafikte bu durumda iken bir trafik uygulamasına girerse, ceza-i işlem uygulanacaktır. Bu nedenle sizde hemen Bornova Tüvtürk araç muayene randevu alarak, aracınızı en yakın istasyonumuzda muayene ettirebilirsiniz.

Araçların muayene edilmesindeki en temel sebeplerden biri ise aracınızın toplum ve trafik güvenliği açısından gerekli standartlara sahip olmasını sağlamaktır. Muayenesiz araçların genel anlamda çeşitli sorunlarının olduğunu ve bu nedenle trafikte tehlike oluşturduğunu söylemek mümkündür. Bornova tüvtürk randevu sonrasında araçlarınızda yaptığınız değişiklikler nedeniyle tespit muayenesine girmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra aracınızda yapılan tadilatların bildirilmesi adına ise tadilat sonrası muayene işleminden geçmeniz önerilmektedir. Aksi halde bu işlem ceza-i yaptırımla birlikte uygulanmak zorunda kalabilir. Aracınızın trafikte daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde bulunabilmesi adına düzenli olarak muayenenizi yaptırmanızı önermekteyiz. Bornova Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden yararlanarak, araç muayene işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

BORNOVA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Evka 3 Mahallesi, No:, 127/23. Sk. No:7, 35050 Bornova/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Bornova tüvtürk randevu alma işlemi, bornova araç muayene randevu nasıl alınır, bornova tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Bornova araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Bornova istasyon bilgileri.
Bornova tüvtürk, bornova tüvtürk randevu, bornova araç muayene randevu, bornova tüvtürk randevusu,

İZMİR  > BORNOVA TÜVTÜRK RANDEVU

Bornova Tüvtürk Araç Muayene Randevu