en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ÇATALCA TÜVTÜRK RANDEVU
1389

İSTANBUL   > ÇATALCA TÜVTÜRK RANDEVU

Çatalca Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Çatalca tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden faydalanmadan önce araçlarının trafik cezalarının ya da OGS kaçak geçiş cezaları ile ilgili kontrollerini yaptırmaları gerekmektedir. Araçların genel muayenesinin yapılması için Çatalca tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler, araçlarının Egzoz Emisyon ölçümlerini de burada yaptırabilirler. Bu verilen hizmet ile de Tüvtürk hizmetlerine yenisini ekleyerek taşıt sahiplerine rahat ve konforlu bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu şekilde rahatça bu işlemler tamamlanırken, aracın bakımının tam olarak yapılması amaçlanmaktadır. Tüvtürk randevu hizmetleri gereğince, bu işlemlerinin kolay ve hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamakla görevlidir.

Araçlarına muayene yaptırmayan kişilerin araçları için uyarı cezasının ya da trafiğe çıkma yasağının uygulandığının bilinmesi gerekmektedir. Araçların muayene olması; ileri ki zamanlar içerisinde araçla ilgili karşılaşacakları prosedür hataları, eksik belge sorunları ya da araçta ki teknik eksiklerden dolayı meydana gelecek maddi, manevi zararların önüne geçilmesi için gerekli bir işlemdir. Bunun için Çatalca tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Araçlarınızın genel muayenesi için muhakkak öncesinde randevu alınması gerekmektedir. Muayene sonunda Tüvtürk tarafından taşıtlara emniyetsiz, hafif kusurlu, ağır kusurlu ya da kusursuz şeklinde etiketler düzenlenmekte olup, taşıtların trafiğe elverişlilik düzeyinin belirlenmesi de sağlanmış olmaktadır. Çatalca tüvtürk araç muayene randevu'sunun alınması öncesinde araç sahipleri, Tüvtürk tarafından istenen Ruhsat, trafik sigorta, vekalet durumu kontrolü belgelerini de yanlarında getirmek zorundadırlar. Ayrıca yine araç sahiplerinden istenecek olan gerekli ekipmanlar da muayene öncesinde kontrol edilmelidir. Bu ekipmanlar; ilk yardım çantası, yangın söndürme cihazı, üçgen reflektör aleti, stepne ile aracın cinsi ile ilgili diğer ekipmanlardır. Tüvtürk taşıt sahibi olan kişilerin, genel araç muayenesi ile ilgili onayı alamamaları durumunda, 1 ay içerisinde tek bir seferlik ve ücretsiz bir şekilde ‘muayene tekrarı’’ hizmeti almalarını sağlamaktadır. Eğer muayene tekrarı sırasında kişilerin araçlarının muayeneden geçememe durumu olursa, tekrar bir muayene için ücret ödeyerek yeni bir genel muayene hizmeti almak durumunda kalabilirler. Ayrıca genel muayenesi yapılıp da süresi henüz dolmamış araçlar, aracın trafik görevlilerince fark edilen her türlü yola elverişsiz olma durumunda, kontrol amacı ile aracı, zorunlu muayene için sevk etme hakkına sahiptirler. Böyle bir durumda taşıt sahipleri, Çatalca tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerini arayabilirler.

Genel araç muayene ile ilgili hizmet bedeli her taşıt için farklıdır. Bunun muayene öncesinde öğrenilmesi muayene sırasında zaman kaybına engel olacaktır. Tutarın öğrenilmesi için internet üzerinden taşıdın kategorisinin sorgulanması gerekmektedir. Türkiye’nin her ilinde bulunan genel araç muayene istasyonları, tüm donanımları ile Çatalca araç muayene randevu ile hizmet vermektedir. Muayene zamanının belirlenmesi için randevu alınması gereklidir. Bunun için ise yapılması gereken Çatalca tüvtürk araç muayene randevu hizmeti almak için internet üzerinden online randevu sistemimize ulaşarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

ÇATALCA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Merkez Mah. Güney Girişi Cad. No:16 34550 Çatalca/İstanbul

Mesai Saatleri Haftaiçi: 08:30-18:30

 

 


Çatalca Tüvtürk Araç Muayene Randevu
çatalca tüvtürk, çatalca tüvtürk randevu, çatalca araç muayene randevu,
Çatalca tüvtürk randevu alma işlemi, çatalca araç muayene randevu nasıl alınır, çatalca tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Çatalca araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Çatalca istasyon bilgileri.