en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ÇİĞLİ TÜVTÜRK RANDEVU
1424

ÇİĞLİ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Çiğli tüvtürk araç muayene randevu sistemi aracılığı ile istasyonlarımıza gelmek isterseniz, çiğli'de bulunan istasyon için tüvtürk randevu almanız gerekir. Ülkemiz yasaları gereği motorlu taşıtların, araç tipi ve yaşına göre birçok faktöre göre belirli bir zaman dilimi içerisinde genel araç muayenesinden geçmeleri gerekmektedir. Bu durumun genel amacının hem araç hem toplum hem de trafik güvenliği için gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Bu muayeneler esnasında araçlarla ilgili eksikliklerin belirlenmesi veya araçların trafiği elverişli olup olmadıklarının kontrol edilmesi sebebiyle aracınızın muayenesini mutlaka belirli periyotlarda yaptırılması gerekmektedir. Öncelikle belirtelim ki randevusuz araçların herhangi bir muayene imkanından faydalanması söz konusu değildir. Öte yandan çiğli tüvtürk randevu ve muayene işlemleri ruhsat sahibi dışında başka kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Çiğli bölgesinde bulunan vatandaşların öncelikle Çiğli’de bulunan araç muayene istasyonu için sitemiz aracılığı ile Çiğli Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevu almaları gerekmektedir. Randevuyla birlikte aracın genel muayene işlemlerinin başladığını söylemek mümkündür. Öte yandan aracınızın muayenede hafif kusurlu, emniyetsiz ve ağır kusurlu bulunması durumunda ise mutlaka muayene tekrarına tabi tutulmanız söz konusudur. Muayenenizin tekrarı için siz değerli araç sahiplerine 1 ay boyunca geçerli olacak diğer bir muayene hakkı doğmaktadır. Bu muayenede herhangi bir ücret ödemeniz söz konusu değildir. Ancak yine Çiğli Tüvtürk araç muayene randevusu sistemi aracılığı ile randevu almanız söz konusu olabilmektedir. Bunun dışında siz değerli araç sahiplerine bu muayene işlemlerinin T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereğince yapıldığının ve zorunlu olduğunun bilgisin verebiliriz. Araç muayene işlemlerinin dışında muayeneye dahil olan bir diğer konu ise egzoz gazı emisyon ölçümü değerleridir. Bu değerlendirmede de başarılı olmanız gerekmektedir ve bu ölçüm için Çiğli Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden herhangi bir ikinci randevu almanıza gerek yoktur. Araçlarınız için yaptığınız belirgin değişiklikler içinde mutlaka tespit muayenesi yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında ise araçlarda yapılan çeşitli tadilatlarda ise tadilat sonrası muayeneye dahil olmanız gerekmektedir. Zorunlu muayenelerini mutlaka aksatmamanız önerilmektedir. Bu durum hem sizin hem de trafik güvenliği için oldukça önemli bir konudur.

Çiğli araç muayene randevusu öncesinde muayenesinin gerçekleşebilmesi adına, istasyonlarda bulunan gişelere Çiğli Tüvtürk araç muayene randevu işletmenizi doğrulatmanız gerekmektedir. Bu sırada ise muayene fiyatlarını belirten güncel ücreti gişelere ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde muayene işleminiz gerçekleşmemektedir. Muayene ücretleri bir araçtan bir başka araca farklılık gösterebilmektedir. Çiğli Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizde bu muayene ücretine göre mutlaka bir fiyat tipi bulunmaktadır. Bu fiyatlara göre istasyonlarda bulunan gişelere ödeme yapmanızın söz konusu olacağını söyleyebiliriz. Öte yandan TÜVTÜRK olarak aracınızın muayenesini geçirmemenizi ve bunun dışında aracınızın muayenesi olmadan trafiğe çıkmamanızı önermekteyiz. Hem bu durum güvenliğiniz açısından tehlike oluşturacaktır hem de ceza-i müeyyideye tabi tutulmanıza neden olacaktır.

ÇİĞLİ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Balatçık Mahallesi, 1671/1. Sk. No:1002, 35620 Aosb/Çiğli/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-20:00


Çiğli tüvtürk randevu alma işlemi, çiğli araç muayene randevu nasıl alınır, çiğli tüvtürk randevusu nerede ve nasıl gidilir, Çiğli araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Çiğli istasyon bilgileri.
Çiğli tüvtürk, çiğli tüvtürk randevu, Çiğli araç muayene randevu, çiğli tüvtürk randevusu,

İZMİR  > ÇİĞLİ TÜVTÜRK RANDEVU

Çiğli Tüvtürk Araç Muayene Randevu