en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ÇORLU TÜVTÜRK RANDEVU
1198

ÇORLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Çorlu Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak araçlarınız için bir muayene randevu almanız mümkün olacaktır. Türkiye’de ölümlü kazaların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bunların önünü almak için yapmanız gereken şey basittir. Sadece kazaların temelini oluşturan araç durumunuzu sorgulattırmalısınız. Bunu ise yalnızca Tüvtürk istasyonlarından birine uğrayarak yapabilirsiniz.

Çorlu’da yaşayan araç sahipleri vatandaşların bu hizmetten daha kolay bir şekilde yararlanması için, böyle bir hizmet verilmektedir. Böylelikle online randevu üzerinden Çorlu Tüvtürk araç muayene randevu kullanılarak, bir randevu alınabilir. Çorlu’daki vatandaşların yorulmadan ve zaman kaybetmeden böyle bir hizmeti almalarına imkan verilmiştir. Bu şekilde alacağınız randevulardan sonra, muayene hizmetinden hızlı bir şekilde yararlanmanız mümkün olacaktır. Ülke genelinde araç muayenelerini yapmak için tek yetkili olan isim Tüvtürk’tür. Çorlu’da yaşayan araç sahiplerinin de buna uyarak, Çorlu Tüvtürk araç muayene randevu üzerinden randevularını almaları gerekir. Buna dikkat etmeyen ve araç muayenelerini geciktiren kimseler için, trafikten uzaklaştırılma cezası gelecektir. Bu yüzden fazla vakit kaybetmeden periyodik olan araç muayenelerinin yapılması gerekir. Tüvtürk şuanda sabit ve gezici olan istasyonlarıyla birlikte tüm ülke geneline hizmet vermeye devam eder. Bu istasyonlardan 77 tanesi gezici, 204 tanesi de sabit istasyondur. Çorlu’da bulunan sabit istasyondan muayene hizmeti almak için, öncelikle online olarak randevunuzu almalısınız. Bunu yapmak için kullanmanız gereken sistem Çorlu Tüvtürk araç muayene randevu sistemidir. Bu istasyondan başta periyodik muayeneler olmak üzere, pek çok hizmeti alabilirsiniz. Egzoz gazı emisyonu ölçümü ve tadilat sonrası araç muayeneleri de, bu istasyonun verdiği hizmetler arasındadır.

Ayrıca tespit muayenesi de Çorlu Tüvtürk istasyonu tarafından verilmeye devam etmektedir. Uzman ve bilgili kadrosuyla araçlarınız hakkında sizi bilgilendirecek olan bu istasyonda, zorunlu olan araç muayenelerini kısa süreler içinde yapabilirsiniz.  Böylelikle aracınız için gerçekleştirmek istediğiniz araç muayeneleri işlemini zorlanmadan yapmış olacaksınız. Bunun için randevu saati ve gününe de dikkat ederek aracınızla birlikte, Tüvtürk istasyonunda bulunmanız gerekiyor.

ÇORLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Hacı Şeremet Cad. Özer Yavuz Sok. No:5, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak araçlarınız için bir muayene randevu almanız mümkün olacaktır.
çorlu tüvtürk randevu,

ÇORLU TÜVTÜRK RANDEVU

Çorlu Tüvtürk Araç Muayene Randevu