en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

DUDULLU TÜVTÜRK RANDEVU
2250

Dudullu tüvtürk araç muayene randevu araç bakımlarını gerçekleştirmektedir. Ümraniye tüvtürk randevu hizmeti almak isteyenler form'da bulunan dudullu araç muayene randevu seçerek başvuru yapabilirler. Trafikte yol alırken hem kendi aracınızın daha sağlıklı ve doğru bir çalışma içerisinde olması, hem de olası arızalar sebebi ile yaşanabilecek olan kazaların önüne geçmek için, genel araç muayene işlemleri zorunlu hale getirildi. 2005 yılına kadar Karayolları Trafik Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen genel araç muayene işlemi 2005 yılı ve sonrasında özelleştirilerek TÜVTÜRK ‘e devredildi.

Genel araç muayene işleminiz yaptırmanız için muayene istasyonuna gitmeden önce yanınızda mutlaka olması gereken evrak ve araç için zorunlu ekipmanlar vardır. Bunların bulunmaması durumunda işleminizi gerçekleştirilemez. Dudullu araç muayene randevu işleminizin akabinde belirlenen gün ve saatte en akın muayene istasyonuna gitmeden önce aracınızda mutlaka bulunması gereken evrak ve zorunlu birkaç ekipman vardır. Zorunlu ekipman olarak belirtilen can ve mal kaybınız için önem taşıyan yangın tüpü ve ilk yardım çantası mutlaka araç da yer alması gerekir. Evrak işleminde ise trafik sigortası, LPG ‘li araçlar için sızdırmazlık raporu ve egzoz emisyon ölçüm raporu gerekli olan evraklar arasında bulunuyor. Bu evrak ve zorunlu ekipmanların aracınızda bulunması durumunda ise genel araç muayenesine taşıtınız girebilir. Dudullu araç muayene randevu işleminiz sonrasında aracınızdaki evrak ve zorunlu ekipmanları olması tamamen aracın muayeneye girişi içindir. Bunun yanı sıra aracın muayene sonrasında trafiğe çıkışı için onay alması gerekir. Hafif kusurlu ya da kusursuz olarak belirtilen araçlar trafiğe çıkabilen araçlardır. Bu araçlarında trafiğe çıkışına herhangi bir engel olmamakla birlikte ehliyetsiz ve ağır kusurlu olarak nitelendirilen taşıtlar ise trafiğe çıkışı yasak olan araçlardır. En yakın muayene istasyonuna gitmeniz sonucunda trafik için onay alamadığınız aracınızın 1 ay içinde ücretsiz olarak dudullu tüvtürk muayene tekrarı ettirmeniz mümkün olmaktadır.

Muayene işlemi için alınacak olan dudullu araç muayene randevu ücreti taşıtlara göre farklılık göstermektedir. Bu konu hakkında Dudullu Tüvtürk randevu sırasında ya da internetten bilgi almanız mümkün. Bilgi alırken genel araç muayene ücretinin karşılığı olan taşıtınıza verilmiş olan fiyat ile ilgili olarak güncel olmasına dikkat etmeniz önerilir. Bu şekilde araçlarınızın bakımı kolay bir şekilde yapılırken, hızlı bir şekilde bu hizmeti almış olacaksınız.


Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 ( cumartesi dahil)

Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Dudullu Tüvtürk Şubesi Adres:

Esenkent, Nato yolu caddesi no:261 34776 Dudullu/Ümraniye/İstanbul


Dudullu Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

21C ESENKENT-KADIKÖY

76D BAHÇEŞEHİR-ESENKENT-TAKSİM

E57 ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-BAKIRKÖY

E58 ESENKENT-BAHÇEŞEHİR-MECİDİYEKÖY

KM30 KARTAL-ATALAR-ESENKENT (METRO)

KM33 YEŞİLBAĞLAR-ESENKENT (METRO)


Koordinat:

41.0028668,29.1731399


Dudullu Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/wiUeFQFnbL92

DUDULLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA formu oluştur.

Diğer istanbul Tüvtürk randevu hizmetleri

Dudullu Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Dudullu tüvtürk, dudullu tüvtürk randevu, dudullu araç muayene randevu, ümraniye tüvtürk randevu, arnavutköy tüvtürk randevu, ümraniye tüvtürk,
Dudullu tüvtürk randevu alma işlemi, dudullu araç muayene randevu nasıl alınır, dudullu tüvtürk şubesi nerede, dudullu şubesine nasıl gidilir. Dudullu araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler

İSTANBUL   >  DUDULLU TÜVTÜRK RANDEVU

DUDULLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU