en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

EDİRNE TÜVTÜRK RANDEVU
1196

EDİRNE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Edirne Tüvtürk araç muayene randevu sistemi uzun zamandan beri tüm araç sahiplerinin muayene işlemleri için başvurduğu bir hizmettir. Edirne’de bulunan tüm araç sahiplerinin muayene işlemlerini yaptırması zorunludur. 2005 yılından itibaren Tüvtürk tarafından verilen bu hizmet, Edirne Tüvtürk istasyonunda da sadece randevu ile verilmektedir.

Bu işlemleri başlatmak için yapmanız gereken şey basittir. Sadece Edirne Tüvtürk araç muayene randevu sistemine girerek bir randevu almalısınız. Böylelikle randevu günü ve saati geldiğinde, aracınızla birlikte istasyonda yerinizi alabilirsiniz. Randevusuz olan araçların böyle bir hizmeti alması maalesef mümkün değildir. Bu yüzden araçlarınız için randevu almanız daha sağlıklı sonuçlar getirecektir. T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği, genel araç muayeneleri zorunlu bir hale getirilmiştir. Muayenesiz olarak tespit edilen araçların trafikten uzaklaştırılmasına karar verilir. Aynı zamanda araç sahipleri içinde cezai işlemlerin başlatılması söz konusu olacaktır. Edirne Tüvtürk araç muayene randevu sistemi araçlarınız için üst düzey güvenliği amaçlar. Muayeneden geçmeyen araçların güvenilirlik durumu hakkında fikre varmak yanlış olabilir. Trafikte daha emin bir şekilde yer almak ve can güvenliğini sağlamak için mutlaka Edirne Tüvtürk araç muayene randevu sistemi üzerinden bir randevu oluşturmalısınız. Tüvtürk şuanda ülke geneline yayılmış durumda pek çok bölgede sabit ve gezici istasyonlarıyla hizmet vermektedir. Aynı zamanda traktörler için  özel olarak kurulan istasyonlarda sahip olduğu istasyon çeşitlerindendir. Öte yandan motosiklet sahibi olan kişilerin de Tüvtürk istasyonlarına uğrayarak, aynı işlemleri yaptırması mümkündür. Bu sayede tüm motorlu araçların güvenliğine yönelik tam olarak hizmeti başlatmış olacaksınız. Edirne Tüvtürk araç muayene randevu istasyonlarında zorunlu muayenenin yanında, egzoz gazı emisyonu ölçümü ve tadilat sonrası muayene gibi hizmetleri de alabilirsiniz. Tadilat sonrasında da yapılan değişikliklerin Tüvtürk istasyonlarınca gözden geçirilmesi gerekir. Bu değişim işlemlerinin trafik için ne kadar elverişli olacağına bakılacaktır. Bu yüzden bu tarz işlemlerin yapılabilmesi adına Tüvtürk Edirne istasyonuna uğramanız gerekir. Mesai saatleri bu istasyona gelerek içinde tüm muayene işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

EDİRNE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Merkez/Edirne Merkez/Edirne 

 

Edirne Tüvtürk araç muayene randevu sistemi uzun zamandan beri tüm araç sahiplerinin muayene işlemleri için başvurduğu bir hizmettir.
edirne tüvtürk randevu,

EDİRNE TÜVTÜRK RANDEVU

Edirne Tüvtürk Araç Muayene Randevu