en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ERYAMAN TÜVTÜRK RANDEVU
1413

ANKARA  >  ERYAMAN TÜVTÜRK RANDEVU

Eryaman Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Eryaman Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile Ankara Eryaman’da yaşayan tüm vatandaşlar, araçlarının muayene işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirler. Muayene işlemlerinin tamamı Eryaman TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu’nda yapılmaktadır. Eryaman araç muayene randevu almak için Eryaman ilçesinde yaşayan vatandaşlar, araçlarını bulundukları ilçede rahatlıkla muayene ettirebilirler. Eryaman Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile ilçede ikamet eden yaşayan vatandaşlar, kendi araçlarını muayene ettirmek için tüvtürk randevu alabilirsiniz ya da telefonla TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da TÜVTÜRK internet sitesinden online başvuru yapabilirsiniz. Bu işlemlerden herhangi birine başvurarak, yeni randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda alınmış randevunuzu güncelleyebilir veya randevunuzu iptal edebilirsiniz.

İlçede hizmet veren muayene istasyonu, ulaşımı kolay ve rahat olması sebebiyle bölge civarında oturanların tercih ettiği bir istasyondur. Eryaman Tüvtürk  araç muayene randevu işleminde hizmet veren bu istasyon, şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçüktür. Bu yüzden Eryaman’da bulunan istasyonda aracınızın muayenesini yaptırmak isterseniz, araç için mutlaka önceden randevu almanızı tavsiye ederiz. Araç sahibiyseniz ve aracınızın muayene tarihi yaklaşmışsa, şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir. İlk olarak TÜVTÜRK’ün eryaman tüvtürk randevu sistemi olan tuvturk.com.tr web adresine girmelisiniz. Buradaki plaka, plaka seri no ve muayene yaptırmak istediğiniz istasyonu seçmelisiniz. Bu şekilde Eryaman Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi tamamladığınızda, randevunuza gitmeden yapmanız gereken bazı önemli aşamalar da vardır. Muayene öncesinde trafik cezası, motorlu taşıt vergisi ve köprü ve otoyol borçlarınızın olmaması gereklidir. Bunu sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Eryaman Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevunuzu alırken, trafik sigortanızı da mutlaka kontrol edin. Sigortanızın tarihi geçmişse randevu oluşturamazsınız. Sistemdeki işlemleri tamamladıktan sonra muayeneye giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. Muayeneye giren araç size ait değilse bu aracı aynı ay içerisinde 1 seferlik ek bir belge olmadan muayeneye götürebilirsiniz. Bu konuyla ilgili detaylı bilgiye tuvturk.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Eryaman tüvtürk randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırmanız gereklidir. Aracınızın egzoz gazı ölçümünü yaptırın. LPG’li araç kullanıyorsanız, aracınızın mutlaka ruhsata bu şekilde işlenmiş olması gerekmektedir. Yine aracınızda herhangi bir tadilat varsa bu da ruhsata işlenmiş olmalıdır. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. Ayrıca son olarak bilmeniz gereken şey; Eryaman Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene fiyatları nakit olarak tahsil edilmektedir.

Eryaman’da yasalara uygun olarak, güvenli bir şekilde araç kullanabilmek için aracınızın muayenesini zamanında yaptırın.

ERYAMAN TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi Malazgirt Caddesi 23. Sokak No:11 06930 Etimesgut / Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30

 


Eryaman Tüvtürk Araç Muayene Randevu
eryaman tüvtürk, eryaman tüvtürk randevu, eryaman araç muayene randevu,
Eryaman tüvtürk randevu alma işlemi, eryaman araç muayene randevu nasıl alınır, eryaman tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, eryaman araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Eryaman istasyon bilgileri.