en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ESENYURT TÜVTÜRK RANDEVU
2055

Esenyurt tüvtürk randevu alma hizmetimiz için, randevu alma formunda yer alan esenyurt araç muayene randevu seçmeniz yeterlidir. Esenyurt tüvtürk İstanbul’un Avrupa yakasında belirlenen 24 araç muayene istasyonundan biridir. Esenyurt bölgesinde ikamet eden motorlu taşıt sahipleri araçlarının periyodik veya muayene tekrarı hizmetlerinden faydalanabilmesi için kurulan esenyurt tüvtürk randevu ile hizmet veren istasyonlar arasındadır. 2008 yılında kıraç beldesi ile birleştirilerek kurulan esenyurt ve çevre bölgelerinde 2017 tüik verilerine göre 3.875.145 motorlu araç bulunmaktadır. Bu araçların yaklaşık olarak 2.600.000 adetini otomobiller oluşturmaktadır. Ve bu otomobillerden ticari olmayanların her iki yılda bir araç muayene yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır.


1967 yılına kadar ekşinoz olarak bilinen ve bu tarihten sonra ismi esenyurt olarak değiştirilen bölge resmi olarak büyükçekmeceye bağlıdır. Toplamda 10 mahalleden oluşur, bunlar; Namık Kemal Mahallesi, Incirtepe Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, İnönü Mahallesi, Fatih Mahallesi, Örnek Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Yenikent Mahallesi ve Merkez Mahallesi’dir. Bu bölgelerde yaşayan ve otomobil, motosiklet ve kamyonet sahipleri araçlarının muayenesini esenyurt tüvtürk şubesinden randevu alarak yaptırabilirler. Toplam 2780 hektar üzerine kurulu olan esenyurt ilçe olma vasfını elde ettikten sonra yerleşim olarakta her geçen gün büyümeye devam etmektedir. bu bölgeler için esenyurt tüvtürk randevu hizmeti alabilirsiniz.


Esenyurt Tüvtürk çalışma mevzutı gereği araç muayene hizmeti almak isteyen her aracın istisnasız olarak muayeneye gelmeden önce esenyurt araç muayene randevu alma zorunluluğu vardır. Bu zorunluluk diğer tüm bölgeler gibi esenyurt içinde geçerlidir. Esenyurt tüvtürk randevu şubesinin açılış saati Pazar hariç 08:30, Kapanış: Pazar hariç 18:30 olarak hizmet vermektedir. Şubede ayrıca egzoz gazı emisyon ölçüm hizmet verilirken, Ağır tonajlı araçlar için muayene hizmeti verilmemektedir.

Esenyurt Tüvtürk Şubesi Adres:

Yakuplu Mahallesi, Kervan Saray Cd. No:35, 34519 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul

Esenyurt Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

142A Boğazköy-Avcılar Metrobüs

142D Akçaburgaz-İ.Ü Avcılar Kampüsü


Koordinat:

41.018661, 28.683296

Esenyurt Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/E3yqAitmmqN2


ESENYURT TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA formu oluştur.

Diğer istanbul Tüvtürk randevu hizmetleri

esenyurt tüvtürk, esenyurt tüvtürk randevu, esenyurt araç muayene randevu, esenyurt tüvtürk nerede,
Esenyurt tüvtürk randevu alma işlemi, esenyurt araç muayene randevu nasıl alınır, esenyurt tüvtürk şubesi nerede, Acıpayam araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler
Esenyurt Tüvtürk Araç Muayene Randevu

İSTANBUL   >  ESENYURT  TÜVTÜRK RANDEVU

ESENYURT TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU