en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ESKİŞEHİR TÜVTÜRK RANDEVU
1195

ESKİŞEHİR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevu Eskişehir’e özel olarak verilen bir hizmettir. Bu hizmeti kullanarak araçlarınızın muayene işlemlerini anında başlatabilirsiniz. Tüm araç tiplerine göre bir araç muayene randevusu oluşturmanız mümkündür. Böylelikle araçlarınızı topluma yönelik daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

2005 yılına kadar Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilen bu hizmet, şimdilerde yalnızca Tüvtürk istasyonları tarafından verilmektedir. Bunun için her araç sahibinin Tüvtürk randevu üzerinden bir randevu alması gerekir. Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevusu aldıktan sonra, yanınızda bulundurmanız gereken belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Trafik sigortası, vekalet belgesi, ehliyet, nüfus cüzdanı gibi belgeleri yanınızda hazır bulundurmanız gerekir. Bunların yanınızda olmaması durumunda, araç muayene işlemlerinin başlatılması mümkün görünmeyecektir. Trafikte yer alacak araçların güvenliğini sağlama açısından, araç muayeneleri zorunlu olarak tutulmuştur. Bu muayene kapsamında araçta yer alan ekipmanlar, aracın aydınlatma sistemi, lastikler, fren sistemi gibi pek çok konu incelenir. Bu parçalara bakılarak aracın trafik için ne kadar uygun olduğuna bakılacaktır. Bu işlemi başlatabilmek adına Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevu sistemini mutlaka kullanmanız gerekir. Bu işlemi ayrıca düzenli aralıklarla yapmaya devam etmelisiniz. Bu muayeneler aracınızın trafikte daha güvenli şekilde olmasını sağlayacak çalışmalardandır. Ülkemizde milyonlarca araç her gün trafiğe çıkmaya devam etmektedir. Durumun böyle oluşu da, muayeneler sırasında karışıklığı yaratabilen cinsten olabilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için Tüvtürk online randevu sistemini hizmete sokmuştur. Böylelikle Eskişehir’de yaşayan vatandaşların sadece Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevu üzerinden bir randevu oluşturarak, araçlarını bu şekilde araç muayene yerine getirmeleri iyi olacaktır.

Muayene sonrasında aracınızın kusurlu olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aracın bir kusuru varsa bunların neye ait olduğunu öğrenebilir ve buna göre düzeltme çalışmalarına başlayabilirsiniz. Aracınız bu muayeneden kusursuz olarak çıkana dek, muayeneler devam etmelidir. Sizlere bu kusurları ortadan kaldırmak ve aracı trafiğe uygun hale getirmek için bir ay süre verilir. Bu süre içinde aracın belirtilen tüm sorunlarını çözmeli ve tekrardan Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevu sistemi üzerinden randevu almalısınız.

 ESKİŞEHİR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Eskişehir Tüvtürk araç muayene randevu Eskişehir’e özel olarak verilen bir hizmettir. Bu hizmeti kullanarak araçlarınızın muayene işlemlerini anında başlatabilirsiniz
eskişehir tüvtürk randevu,
Eskişehir Tüvtürk Araç Muayene Randevu

ESKİŞEHİR TÜVTÜRK RANDEVU