en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

FENERBAHÇE MOTOSİKLET RANDEVU
1416

İSTANBUL   > FENERBAHÇE TÜVTÜRK RANDEVU

FENERBAHÇE TÜVTÜRK MOTOSİKLET ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Fenerbahçe tüvtürk motosiklet muayene randevu muayeneleri yaptırmaları zorunludur. Bu nedenle buişlemlerinizi sitemiz aracılığı ile yürütmeniz mümkündür. Öte yandan araç muayene istasyonuna gitmeden önce mutlaka Fenerbahçe motorsiklet araç muayene randevu alma zorunluluğunuz bulunmaktadır. Tüvtürk Randevu almayan araçların muayene alınması söz konusu olmamaktadır. Araçlar istasyona geldikleri andan itibaren çeşitli işlemlerden geçmektedirler. Normal dört tekerlekli araçlar ile iki tekerlekli motosikletlerin muayeneleri farklı olarak seyir etmektedir. Bu nedenle iki araç tipinin farklı farklı özelliklere dikkat etmesi oldukça önemlidir.

Motosikletlerde tıpkı diğer araçlar gibi en azından 2 senede bir muayene tabi tutulmaktadır. Bu nedenle 2 senede bir mutlaka Fenerbahçe motosiklet araç muayene randevu alarak istasyonlarımıza uğrayabilir ve muayenenizi gerçekleştirebilirsiniz. İstasyonumuzda motosikletler arında farklı materyaller ve farklı araçlar bulunmaktadır diyebiliriz. Motosikletlerin farklı bir şekilde muayene edildiği için, araç muayeneleri de belirli yöntemler üzerinden seyir etmektedir. T.K. 2918 sayılı kanunun 34. maddesi gereğince zorunlu muayeneye motosikletlerde dâhildir. Öte yandan araçlarda yapılan egzoz emisyon ölçümü motosikletlerde yapılmamaktadır. Bu nedenle motosikletlerin muayeneleri araçlara göre daha kolay olabilmektedir ve daha az zorunluluk gerektirmektedir. Fenerbahçe motosiklet araç muayene randevu işleminizi istasyonda doğruladıktan sonra sıraya girmeniz gereklidir. Ardından ekranda sıranızın veya isminizin belirtilmesi ile birlikte aracınızı istasyondaki platforma çıkartmanız gerekmektedir. Motosikletlerin ön tekeri ufak bir platforma çıkarılmaktadır. Fenerbahçe tüvtürk randevu sonrası platforma çıkarıldığında öncelikle farların yeterli olup olmadığına bakılmaktadır. Ardından gaz, vites ve fren gibi işlemlerin testi gerçekleşmektedir. Sonrasında ise sinyallerinizin düzgün olup olmadığı, stop lambanızın yanıp yanmadığı ve daha birçok durum kontrol edilmektedir. Bunun ardından motosikletinizde herhangi bir sorun yoksa kusursuz etiketi yapıştırılmaktadır. Eğer eksiklikler azsa hafif kusurlu etiketi, bir miktar daha fazlaysa emniyetsiz ve fazlasıyla eksik bulunuyorsa ağır kusurlu olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle bazı motosikletle muayeneden geçmeyebilirler. Muayeneden geçmeyen motosikletler ise muayene tekrarı ile 1 ay içinde tekrar Fenerbahçe motosiklet araç muayene randevu alarak muayene ettirmeleri gerekmektedir.

Muayene istasyonuna mutlaka kaskınız ile gitmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde muayeneden geçmemeniz söz konusu olabilmektedir. Fenerbahçe motosiklet araç muayene randevu alıp, muayene fiyatının gerektirdiği ücreti ödeyen kişiler, muayeneden geçemediyse, mutlaka bir ay içinde herhangi bir ücret ödemeden tekrar muayene yaptırabilirler. Öte yandan araçta yapılan değişiklikten sonra tadilat sonrası muayene yaptırmaları da gerekmektedir. Aksi halde yine bir çevirme ya da trafik polisi incelemesinde tekrar muayene tabi tutulabilirler. Bu yüzden bu bölgeden gerekli bakım ve muayeneleri almak içinişlemlerinizi sitemiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılacak bakımlar sonrası trafik için hazır olan bir sonuç almak mümkün olmaktadır.

FENERBAHÇE TÜVTÜRK  ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Tuğlacıbaşı Mah. Taşköprü Cad. İntaş Blokları A Blok Bağımsız Bölüm No:30 Kadıköy/İstanbul

Mesai Saatleri (Pazar Kapalı): 08:30-17:00 


Fenerbahçe Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevu
fenerbahçe tüvtürk, kadıköy tüvtürk, fenerbahçe motosiklet randevu, kadıköy tüvtürk randevu, fenerbahçe araç muayene randevu,
Fenerbahçe tüvtürk randevu alma işlemi, fenerbahçe araç muayene randevu nasıl alınır, fenarbahçe tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Fenerbahçe araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Fenerbahçe istasyon bilgileri.