en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

GAZİANTEP TÜVTÜRK RANDEVU
1202

GAZİANTEP TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk araç muayene randevu zorunlu olan araç muayenelerini gerçekleştirmeniz için bir adrestir. Tüvtürk tarafından verilen bu hizmeti kullanarak online olarak bir araç muayene randevusu alabilirsiniz.

Sürücülerin yaşadığı karışıklıkları ortadan kaldırmak ve zaman kaybı yaşatmamak açısından böyle bir hizmet sunulmuştur. Buna göre artık araç sahibi olan kişilerin araç muayenesi yaptırmaları için sadece Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk Randevu üzerinden randevu almaları yeterlidir. Online olarak verilen bu işlemleri yapmayan sürücülerin, maalesef zorunlu olan bu araç muayene hizmetinden yararlanabilmeleri mümkün değildir. Yasalarca zorunlu hale getirilen araç muayene işlemini hızlı bir biçimde yapabilmeniz için, mutlaka sistem üzerinden bir randevu almanız gerekir. Randevu alırken size uygun olan saat ve günü seçmeniz yeterlidir. Böylelikle diğer sürücüleri beklemeye ve yorulmaya hiç gerek kalmadan, muayene gününde istasyonda bulunmanız yeterlidir. Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk Araç Muayene Randevu sadece periyodik olarak gerçekleştirilen muayeneler için geçerli olan bir sistemdir. Diğer tip muayeneler için randevusuz olarak istasyona gelmeniz yeterlidir. Ama zorunlu muayeneler sayıca fazla olduğu için, sürücülerin bu işlemden daha basit bir biçimde yararlanmalarını isteyen Tüvtürk, böyle bir hizmeti başlatmıştır. Her ilçede ve ilde bulunan istasyonlarıyla Tüvtürk, araç sorunlarını çözmeye yönelik başvurulan ilk adrestir. 2005 yılından beri zorunlu olarak yapılan araç muayeneleri sadece Tüvtürk tarafından verilir. Gaziantep’te Şehitkamil bölgesinde oturanlar içinde, Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk araç muayene randevu sistemi açılmıştır. Sürücülerin bu istasyona gittiklerinde bu randevu işlemini onaylatmaları gerekir. Bunu dikkate almayan ve randevu oluşturmayan kişilerin muayeneye alınması söz konusu olmayacaktır.

Bu yüzden online olarak aldığınız randevu sonrasında Şehitkamil Tüvtürk istasyonuna gelmeli ve muayene ücretinizle birlikte randevunuzu onaylatmalısınız. Sıranıza göre de muayene için aracınız alınmış olacaktır. En ince detayına kadar incelenen araçların bu araştırmadan sonra, hafif, ağır veya kusursuz olarak etiketlenmesi mümkündür. Ağır kusurlu olarak görülen araçlar muayene tekrarı için Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk Araç Muayene Randevu sistemine başvurmak gerekir.

GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Yukarıbeylerbeyi Mahallesi, 2Nolu Caddesi No:32, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Gaziantep Şehitkamil Tüvtürk araç muayene randevu zorunlu olan araç muayenelerini gerçekleştirmeniz için bir adrestir
gaziantep tüvtürk randevu,

GAZİANTEP TÜVTÜRK RANDEVU

Gaziantep Tüvtürk Araç Muayene Randevu