en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

GEBZE TÜVTÜRK RANDEVU
1403

GEBZE TÜVTÜRK RANDEVU

Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Otomobillerin, otobüslerin veya diğer araçların belli periyodik dilimlerde yaptırma zorunda olduğu muayenelerini gerçekleştiren Tüvtürk istasyonlarımızın istediğiniz ve size yakın olan herhangi bir istasyon için tüvtürk randevu alarak gerekli olan işlemleri yaptırma şansınız bulunmaktadır.

Online olarak hizmet veren web adresimiz üzerinden taşıtlarınız için gerekli olan muayene randevusunu kolay bir şekilde alabilir ve merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Kocaeli Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu işlemi yapmak isteyen araç sahiplerinin yapması gerekenler ve merak ettiği soruların cevaplarını bulmalarına yardımcı olacak web sitemiz üzerinde bütün bilgilerin mevcut olarak yer aldığını belirtmek istiyoruz.

Araç muayene işlemlerinden önce yapmanız gerekenler hakkında sizlere bilgi verelim. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ikamet ediyorsanız öncelikle yapmanız gereken TüvTürk üzerinden randevu alma işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Kocaeli Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu sırasında sizlere yardımcı olacak sitemizden bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek sizlerde araçlarınız için gerekli olan muayene randevusunu alma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Online olarak hizmet veren TüvTürk’ün internet sitesini hemen hemen her platformdan kullanma fırsatınız bulunmaktadır. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan veya tabletlerinizden web tarayıcısına girerek buradan TüvTürk’ün resmi sitesi üzerinde bulunan randevu sistemini kullanmanız sizlere araç muayenesi sırasında kolayca randevu almanızı sağlayacaktır. Ancak internet kullanma konusunda sıkıntı çeken müşterilerimiz için de telefon numaralarımızı kullanarak randevu alma şanslarının bulunduğunu buradan açıklamak istiyorum.

Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu alma işleminden önce araçlar için gerekli olan bilgilerin girilmesinden sonra araçların herhangi bir borcunun olup olmadığı konusunda TüvTürk tarafından bir inceleme yapılmaktadır. Borcu bulunan araçların randevu alma şanslarının bulunmadığından dolayı aracınızın daha önceden borcunun bulunup bulunmadığını kontrol ederseniz online sistem üzerinden randevu alma işleminde sıkıntı çekmeden alabilirsiniz. Bu tür sorgulamaları yapmak için Gelir İdaresi Başkanlığının Web sitesi olan Gib üzerinden aracınıza dair güncel borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra aldığınız randevu gününden önce aracınızı muayene götürmeden önce aracınıza ait bazı evrakların hazır olarak yanınızda bulunması gerekmektedir. Aracınızın size ait olduğunu gösteren ruhsat belgesi, sigorta poliçeniz, T.C kimlik numaranızın yazılı olduğunu bir kimlik kartınız bu kartın Ehliyet veya Nüfus cüzdanı olması herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Bu evrakların hepsini tamamladıktan sonra aracınızı artık Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu istasyonuna rahatlıkla götürebilirsiniz.

Sizlere buradan her türlü güler yüz ile hizmet verecek olan çalışanlarımız aracınızda bulunması gereken bütün ekipmanları bir bir inceledikten sonra aracınızın trafiğe çıkmasında sorun yaratacak olan parçaları üzerinde detaylı bir inceleme yapacağını da belirtmek istiyoruz. Özellikle bu konuda titiz çalışma yürüten arkadaşlarımızın çalışmaları sırasında siz konforlu dinlenme salonlarımızda dinlenirken araç muayene işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

GEBZE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA için tıklayınız

İnönü Mahallesi, 1968/2. Sk. No:19, 41400 Gebze/Kocaeli

Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu
gebze tüvtürk randevu,
Kocaeli Gebze Tüvtürk Araç Muayene Randevu işlemi yapmak isteyen araç sahiplerinin yapması gerekenler ve merak ettiği soruların cevaplarını bulmalarına yardımcı olacak.