en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

GÖLBAŞI TÜVTÜRK RANDEVU
1425

GÖLBAŞI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile telefon ya da internet üzerinden online olarak randevunuzu alabilirsiniz. Tüvtürk’ün hizmet verdiği bölgelerden olan Gölbaşı’nda bulunan muayene istasyonunda aracınızın muayenesini randevu alma ile kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Eğer aracınızın muayene tarihi yaklaşıyorsa, son günü beklemeden randevunuzu alarak, muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Gölbaşı tüvtürk Randevu işleminizi hemen gerçekleştirmek için telefonla TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da Tüvtürk randevu internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Sadece randevu ile hizmet verilen bu istasyonda egzoz gazı ölçümü yaptırabilir, yola elverişlilik belgesi alabilirsiniz. Gölbaşı ve yakın çevresinde yaşayan tüm vatandaşlar, Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevu alarak, araçlarını muayene ettirebilirler.

Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu işlemlerini yaparken daha hızlı ve kolay yol olan online randevu sistemini kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan ve muayeneye gitmeden önce dikkat edilmesi ve yerine getirilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunun için öncelikle; aracınızın borç durumunu kontrol edin. Aracınızın trafik cezası ve OGS kaçak geçiş cezası gibi borçları olup olmadığını mutlaka dikkat edilmeli. Unutmayın, borçları olan araçların muayene işlemleri başlatılamamaktadır. Egzoz gazı emisyon ölçümünüzün geçerli olup olmadığı da diğer önemli konudur. Gölbaşı tüvtürk randevu ile geldiğinizde Geçerli bir "egzoz emisyon ölçümü"nüz olmazsa aracınız muayenede "ağır kusurlu" olarak değerlendirilir. Bu da sizin zararınıza olacaktır. Bu ölçümü randevu almaya gerek olmadan tüm sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz. TÜVTÜRK’ün randevu sistemine girdiğinizde, sitede yer alan egzoz emisyon filmini izlemek ya da yanında bulunan görsele tıklamak, size yol gösterecektir. Böylece egzoz emisyon ölçümü zamanı geldiğinde yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınızın muayene işleminin başlatılabilmesi için belgelerinizi eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurun. Gölbaşı araç muayene istasyonundan randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırın. Gazlı (LPG) bir araç kullanıyorsanız ya da aracınızda herhangi bir tadilat varsa bunun ruhsata işlenmiş olması gereklidir. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. Muayene için randevu aldığınız istasyona giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan bir kimliğinizi de mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene ücretleri nakit olarak tahsil edilmektedir.

Gölbaşı’nda hizmet veren istasyon, şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer Gölbaşı Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak randevu alırsanız, beklemeden aracınızın muayenesini yaptırmış olursunuz. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan işlemlerini tamamlayabilirler.

Başkent Ankara’nın ilçesi olan Gölbaşı’nda güvenli bir şekilde araç kullanabilmek için aracınızın muayenesini zamanında yaptırın.

GÖLBAŞI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Oğulbey Mahallesi 112981 Ada 1 Parsel Gölbaşı / Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30


Gölbaşı tüvtürk randevu alma işlemi, tire araç muayene randevu nasıl alınır, gölbaşı tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, gölbaşı araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Gölbaşı istasyon bilgileri.
Gölbaşı tüvtürk, gölbaşı tüvtürk randevu, gölbaşı araç muayene randevu,

ANKARA  > GÖLBAŞI TÜVTÜRK RANDEVU

Gölbaşı Tüvtürk Araç Muayene Randevu