en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

HADIMKÖY TÜVTÜRK RANDEVU
1854

Hadımköy tüvtürk araç muayene randevu sistemi istanbul arnavutköy'e bağlı olan hadımköy tüvtürk şubesi için oluşturulmuş hadımköy tüvtürk randevu hizmetini kapsar. Ortalama 25.000 nüfusu bulunan hadımköy, Çatalca ilçesine bağlı belde iken günümüzde arnavutköy ile birleştirilerek günümüzdeki yerini almıştır. Hadımköy bölgesinde ikamet eden motorlu taşıt sahipleri araçlarını tüvtürk muayene istasyonuna götürmeden önce alması gereken randevu hizmeti vardır. Hadımköy sabit araç muayene istasyonundan ömerli, yeşilbayır, delikkaya, alkent2000 ve istanbul üniversitesi çevresinde ikamet edenlerde faydalanabilir.

Fatih sultan mahmet'in hadım baba ismindeki hadımağasına bağışladığı topraklar ile ismini alan hadımköy bölgesinde hala kendi adınını taşıyan hadım baba türbesi bulunmaktadır. ilk olarak 1890 yıllarında rum ailelerin bölgeye taşınmasıyla yerleşim yeri haline gelen hadımköy uzun yıllar savaşlara ve askeri birliklere ev sahipliği yapmıştır. Günümüzde hala hadımköy çevresinde askeri birlik ve savaşlardan kalma kalıntılara rastlamak mümkün.

Hadımköy'de bulunan yerleşim yerlerinin çoğalması ile hadımköy tüvtürk tarafında o bölgeye hitap eden bir sabit araç muayene istasyonu kurulmuştur. hadımköy araç muayene randevu ile çalışan istasyonda Yola elverişlilik muayene hizmeti veren bu istasyonda ağır vasıta ve motosiklet muayene hizmetide verilmektedir.


Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Hadımköy Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 ( cumartesi dahil)

HadımköyTüvtürk Şubesi Adres:

Akçaburgaz Mah. Mercedes Cad. No:7
Kıraç, Esenyurt / İstanbul - Avrupa

Hadımköy Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

418 Hadımköy-İ.ü.avcılar kampüs

HT18 Hadımköy-Yenibosna (metro)

336H Hadımköy toki-Bayrampaşa (metro)

Hadımköy Koordinat:

41.0851879,28.6324415

Hadımköy Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/iF1Yj87EkBR2 

HADIMKÖY TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA formu oluştur.

Diğer istanbul Tüvtürk randevu hizmetleri


İSTANBUL   >  HADIMKÖY TÜVTÜRK RANDEVU

hadımköy tüvtürk randevu,
Hadımköy tüvtürk randevu hizmeti ile hadımköy de yaşayan otomobil sahipleri araç muayene işlemlerini başlatabilirler.
Hadımköy Tüvtürk Araç Muayene Randevu

HADIMKÖY TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU