en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

HARAÇÇI TÜVTÜRK RANDEVU
1951

​Haraççı tüvtürk randevu araç muayene hizmetimiz istanbul arnavutköy bölgesinde yer alan ve hadımköy tüvtürk randevu ile hizmet veren sabit istasyondur. Haraççı mahallesi veya dursunbey, sazlıbosna, çilingir, ağaçlı, durusu, akpınar, balaban, karaburun, hacımaşlı, hastane, yassıören, boyalık, baklalı ve tayakadın mahallesinde ikamet eden motorlu taşıt sahiplerinin araçlarını muayene yaptırabilmesi için kurulan Haraççı tüvtürk randevu egzoz emisyon ölçüm hizmeti vermektedir. 

Arnavutköy ilçe merkezine 3kilometre uzaklıkta bulunan haraççı mahallesi, İstanbul şehir merkezine 30km mesafededir. Hadımköy Tüvtürk işletmesinin sabit araç muayene istasyonu hizmeti vermeye başlaması ile motorlu taşıt trafiğinde artış olan haraççı, küçük bir semt olmasına rağmen istanbulun sakin mahalleleri arasında yerini almıştır. Haraççı tüvtürk bölgesinde ikamet edenlerde çeşitli ilçelere araç muayene hizmeti almaya gitmek yerine bu bölgede bulunan haraççı tüvtürk randevu tercih etmeye başlamışlardır. 

Ortalama 1-2 saatlik sıra bekleninen şubede, Tüv-süd standartlarında hizmet verilmektedir. Talebe sokak üzerinde bulunan sabit istasyondan hizmet almak isteyen araç sahipleri için danışmanlık hizmetimiz vardır. Haraççı tüvtürk randevu yanlızca önceden randevulu araçların muayene hizmetini sağlamaktadır.


Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 (cumartesi dahil)

Haraççı Tüvtürk Şubesi Adres:

Haraççı Mah. Talebe Sok. No:14
Haraççı, Arnavutköy / İstanbul - Avrupa


Haraççı Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

36HT Taşoluk-Toki-Haraççı-Cebeci


Koordinat:

41.1873048,28.6208481

Haraççı Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/5SCdejQ1CiE2 

HARAÇÇI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA formu oluştur.

Diğer istanbul Tüvtürk randevu hizmetleri


İSTANBUL   >  HARAÇÇI TÜVTÜRK RANDEVU

Haraççı Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Haraççı tüvtürk randevu,
Haraççı tüvtürk randevu hizmeti ile haraççı bölgesinde aracınız için araç muayene randevu hizmeti alarak tüvtürk istasyonuna gidebilirsiniz.

HARAÇÇI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU