en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

İSTANBULYOLU TÜVTÜRK RANDEVU
2021

İSTANBULYOLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu sistemi sayesinde Ankara İstanbulyolu eryaman etimesgut ve yakın civarında oturan vatandaşlar, tüvtürk araç muayene istasyonunda araçlarını randevu alma hizmeti ile muayene ettirebilirler. Türkiye’de araçların muayene işlemlerini yapmakla yetkili tek kuruluştur. Araç muayene randevu sistemi, araç sahiplerinin istasyonlarda uzun süre beklememek için geliştirilmiş düzenlemedir. Ankara İstanbulyolu Araç Muayene randevu İstasyonu’nda araçlarını muayene yaptıracak olanların, tüvtürk randevu saatinden 10 ya da 15 dakika önce istasyona giderek, kayıt işlemlerini başlatmaları gerekmektedir.

Muayene istasyonunda araç muayenesi yapılacak aracın muayenesini araç sahibi değil de başkası yaptırıyorsa, yaptıran son bir ay içerisinde başkasının adına kayıtlı bir aracı muayeneye götürmemiş olması gerekmektedir. İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu ile şirket aracınızın muayenesini yaptırıyorsanız, şirketten yetki belgesi almalısınız. Eğer şirketle ilişiği bulunmayan bir kişi muayene yaptıracaksa noterden vekalet alınmalıdır. Araç sahibiyseniz ve istanbulyolu araç muayene tarihi yaklaşmışsa, şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir. İlk olarak TÜVTÜRK randevu sistemi olan www.aracrandevumuayene.com web adresine girmelisiniz. Buradaki plaka, plaka seri no ve muayene yaptırmak istediğiniz istasyonu seçmelisiniz. Bu şekilde İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi tamamladığınızda, randevunuza gitmeden yapmanız gereken bazı önemli aşamalar da vardır. Muayene öncesinde trafik cezası, motorlu taşıt vergisi ve köprü-otoyol borçlarınızın olmaması gereklidir. Bunu sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevunuzu alırken, trafik sigortanızı da mutlaka kontrol edin. Sigortanızın tarihi geçmişse randevu oluşturamazsınız. Eryaman ve etimesgut a giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan kimliğinizi yanınızda bulundurmalısınız.

İstanbulyolu’nda hizmet veren istasyon, şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak randevu alırsanız, beklemeden aracınızın muayenesini yaptırmış olursunuz. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan işlemlerini tamamlayabilirler. Aracınızı muayene götürmeden önce dikkat etmeniz ve uygulamanız gereken bazı hususlar vardır. İstanbulyolu Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınızın muayene işleminin başlatılabilmesi için belgelerinizi eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Aracınızın trafik cezası ve OGS kaçak geçiş cezası gibi borçları olup olmadığına dikkat edilmeli.

Trafik güvenliği için ve rahat bir sürüş için aracınızın muayenesini son güne bırakmadan Ankara İstanbulyolu Araç Muayene İstasyonu’nda yaptırın.

İSTANBUL YOLU TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Şehit Osman Avcı Mah. Malazgirt Cad. 23. Sok. No:11 Eryaman, Etimesgut / Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30


İstanbulyolu tüvtürk randevu alma işlemi, istanbulyolu araç muayene randevu nasıl alınır, istanbulyolu tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, tire araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. İstanbulyolu istasyon bilgileri.
istanbulyolu tüvtürk, istanbulyolu tüvtürk randevu, istanbulyolu araç muayene randevu, eryaman tüvtürk, eryaman araç muayene, etimesgut tüvtürk, etimesgut tüvtürk randevu,

ANKARA  > İSTANBULYOLU TÜVTÜRK RANDEVU

İstanbulyolu Tüvtürk Araç Muayene Randevu