en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

İVEDİK TÜVTÜRK RANDEVU
1405

İVEDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

İvedik Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile İvedik araç muayene İstasyonu’nda ağır vasıta (otobüs, kamyon, çekici, tanker, römork ve yarı römork) muayenesi yapılmamaktadır. Ankara Yenimahalle İvedik ve yakın çevresinde yaşayan tüm vatandaşlar, İvedik Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden randevu alarak, araçlarını muayene ettirebilirler. İvedik’te bulunan istasyonda, araç muayenesi ile egzoz gazı emisyon ölçümünü yaptırabilirsiniz.

Eğer aracınızın muayene tarihi yaklaşıyorsa, son günü beklemeden randevunuzu alarak, muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İvedik Tüvtürk Randevu işleminizi hemen gerçekleştirmek için telefonla TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da TÜVTÜRK internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. İvedik Tüvtürk araç muayene randevu işlemlerini yaparken daha hızlı ve kolay yol olan online randevu sistemini kullanabilirsiniz. TÜVTÜRK randevu sistemine girdiğinizde, sitede yer alan egzoz emisyon filmini izlemek ya da yanında bulunan görsele tıklamak, size yol gösterecektir. Böylece egzoz emisyon ölçümü zamanı geldiğinde yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. İvedik Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınızın muayene işleminin başlatılabilmesi için belgelerinizi eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurun. İvedik araç muayene istasyonundan randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırın. Gazlı (LPG) bir araç kullanıyorsanız ya da aracınızda herhangi bir tadilat varsa bunun ruhsata işlenmiş olması gereklidir. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. İvedik araç muayene randevu götürmeden önce dikkat etmeniz ve uygulamanız gereken bazı hususlar vardır. Bunun için öncelikle; aracınızın borç durumunu kontrol etmelisiniz. Aracınızın trafik cezası ve OGS kaçak geçiş cezası gibi borçları olup olmadığını mutlaka dikkat edilmeli. Unutmayın ki, borçları olan araçların ivedik araç muayene randevu işlemleri başlatılamamaktadır. Egzoz gazı emisyon ölçümünüzün geçerli olup olmadığı da diğer önemli konudur. Geçerli bir egzoz emisyon ölçümünüz olmazsa aracınız muayenede ağır kusurlu olarak değerlendirilir. Bu da sizin zararınıza olacaktır. Bu ölçümü randevu almaya gerek olmadan tüm sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz. Araç muayene randevu aldığınız istasyona giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan bir kimliğinizi de mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. İvedik Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene ücretleri nakit olarak tahsil edilmektedir.

İvedik’te hizmet veren istasyon,  şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer İvedik Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak randevu alırsanız, beklemeden aracınızın muayenesini yaptırmış olursunuz. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan ivedik tüvtürk randevu olmadan işlemlerini tamamlayabilirler.

Ankara İvedik’te trafik güvenliği için ve rahat bir sürüş için aracınızın muayenesini son güne bırakmadan, zamanında yaptırın.

İVEDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: İvedik Mahallesi 1502 Caddesi 99. Sokak No:9 Yenimahalle / Ankara

Mesai saatleri: Pazartesi - Cumartesi 08.30 - 17.30

İvedik tüvtürk randevu alma işlemi, ivedik araç muayene randevu nasıl alınır, ivedik tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, ivedik araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. İvedik istasyon bilgileri.
ivedik tüvtürk, ivedik tüvtürk randevu, ivedik araç muayene randevu, yenimahalle tüvtürk,

ANKARA  >  İVEDİK TÜVTÜRK RANDEVU

İvedik Tüvtürk Araç Muayene Randevu