en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

İZMİR TÜVTÜRK RANDEVU
1235

İZMİR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

İzmir tüvtürk araç muayene randevu işlemlerinizi başlatmak için öncelikle sitemiz aracılığı ile izmir araç muayene randevu almanız gerekmektedir. Trafik kanunları ve yönetmelikleri gereği ülkemizde motorlu taşıtların belirli periyotlar içersinde Tüvtürk randevu alarak tarafından muayeneden geçmeleri gerekmektedir. Bu durum T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereğince zorunlu muayene olarak da adlandırılabilmektedir. Araçların trafik kazaları bakımından daha az olaya karışmaları ve ülkemizde araçların daha güvenli bir hale gelmeleri için bu muayene işlemi yasalaştırılmıştır.


İzmir Tüvtürk araç muayene randevu işlemleriniz için sitemizin randevu sisteminden size uygun olan gün, tarih ve saatte aracınızın muayenesini gerçekleştirebilirsiniz. Tüvtürk randevu sonrası araçlar genel olarak bir denetimden geçtiğini söylemek mümkündür. Bu muayeneler sonucunda aracında sorun olmayan kişilerin araçlarına kusursuz etiketi takdim edilmektedir. Araçlarınızın muayeneden sorunsuz geçmesi öte yandan aracınızın değeri anlamında da olumlu bir katkı sağlayacaktır diyebiliriz. Bir aracın satışında muayenesinin olması olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra aracınızın muayede eksiklerinin olması haliyle değerinin düşmesine neden olacaktır. Muayenesinde eksik bulunan araçların kusuruna göre trafikte dolaşması da sorun olacaktır. Trafik memurları, yapılan uygulamalar neticesinde ise aracın muayenesinin olmaması ve aracın muayeneden geçmemesi halinde trafikte dolaşıyor olması ceza-i işleme tabi tutulmasına neden olacaktır. Randevu saatinde istasyonda bulunduktan sonra muayene fiyatını belirten ücreti ödemenizle beraber sıranızda geldiğinde istasyona aracınızla beraber gitmeniz gerekmektedir. Burada ise görevliler aracınızı sizden alarak gerekli işlemleri yapacaklardır.Birçok kişi araç muayenelerinin zor ve zahmetli olduğunu düşünmektedir. Ancak sanıldığı kadar zor ve detaylı olmadığını söylememiz mümkündür. Dilediğiniz zaman İzmir Tüvtürk araç muayene randevu işlemlerinizi tarafımızca yapabilmeniz mümkündür. Araçlarınızın muayene işleminde birçok aksamı kontrol edilmektedir. İzmir Tüvtürk araç muayene randevu konusu sanıldığı gibi zorunlu prosedürleri değil, bunun aksine aracınızın güvenliğini belirlemek için yapılmaktadır. Araçta çeşitli eksiklerin görülmesi nedeniyle aracınız hafif kusurlu, emniyetsiz ve ağır kusurlu olarak nitelendirilebilir. Öte yandan İzmir Tüvtürk karaç muayene randevu işlemlerinizin bir diğer kısmı olan egzoz gazı emisyon ölçümü ise yine tarafımızdan yapılmaktadır. Araçlarınızın bu ölçümden de iyi not almaları gerekmektedir.

Aracınızın muayeneden geçememesi durumunda muayene tekrarı gibi bir durumla karşı karşıya söz konusu olabilmektedir. Bu işlem için 1 ay süre verilmektedir ve 1 ay içinde aracınızın eksiklerini tamamlamanız gerekmektedir. Öte yandan 1 ay içinde gerçekleşen ikinci bir muayeneye herhangi bir ücret ödenmemektedir. Bu konunun dışında, aracınıza belirgin bir değişiklik yapmanız durumunda ise yine istasyonlarımıza gelerek tespit muayenesi yapmanızı önermekteyiz. Araç için yapılan tadilatlardan sonra yine istasyonlarımıza gelerek, tadilat sonrası işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Araç muayenesine dair tüm işlemlerin bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz. Daha güvenli bir trafik için aracınızın muayenesini aksatmamanızı önermekteyiz. Bunun yanı sıra İzmir Tüvtürk araç muayene randevu işleminizi hemen sitemiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İZMİR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA için Tıklayınız.


İzmir tüvtürk randevu alma işlemi, izmir araç muayene randevu nasıl alınır, izmir tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, İzmir araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. İzmir istasyon bilgileri.
İzmir tüvtürk randevu, izmir tüvtürk, izmir araç muayene randevu,

İZMİR TÜVTÜRK RANDEVU