en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

KAŞ TÜVTÜRK RANDEVU
1438

KAŞ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Kaş Tüvtürk Araç Muayene Randevu ile araçlarınızın muayenesini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Araç muayenesinin zorunluluğu olduğu yasalarda açık bir şekilde belirtilmiştir. Muayene öncesi tüvtürk randevu alarak olmayan araçların belirlenmesi halinde çok büyük para cezaları vardır. Para cezası dışında araçtaki kişilerin sağlığı açısından aracın muayene olması önemlidir. Trafik canavarı olarak belirtilen ve çok kişinin hayatına neden illet, kusurlu, hasarlı ve genel yapısı iyi olmayan araçlardır. Bunların trafikte çok büyük birer tehlike olduğunu bilmekte fayda vardır. Kaş Tüvtürk araç muayene randevu tam da bu noktada devreye girmektedir. Tüvtürk istasyonları tüm bu tehlike arz eden araçların tespitini yapar ve bu araçların güvenli bir şekilde trafiğe çıkmasını sağlar.

Her ilde ve ilçede hizmet veren tüvtürk istasyonlarının 204 tane sabit istasyonu vardır. Aynı zamanda 13 adet traktör ve 77 gezici istasyon ile hizmetine devam etmektedir. Kaş’da bulunan Kaş Tüvtürk araç muayene randevu sabit istasyonlar arasında yer almaktadır. Randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Randevu almak için çağrı merkezleri veya online sistem kullanılmaktadır. Kaş’da yaşayan kişilerin araç muayeneleri için randevu almaları gerekmektedir. Online sistem ve ya çağrı merkezi ile randevu almak ücretsizdir. Aynı zamanda tespit muayenesi, tadilat sonrası muayene, genel muayene ve egzoz gazı emisyonu ölçümü gibi hizmetler yine bu istasyonlarda verilmektedir. Bilindiği gibi genel muayene yapılmayan araçların trafiğe çıkması mümkün olmamaktadır. Araç trafiğe çıkarsa cezai yaptırım uygulanır.

Kaş tüvtürk araç muayene randevu ne ulaşmak için Tüvtürk’ün internet sitesine girebilirsiniz. İnternet sitesinde konu ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmanız mevcuttur.  Randevu aldıktan sonra aracınızı istasyonda muayene ettirebilirsiniz. Bu şekilde hem cezai yaptırımdan kurtulmuş olursunuz hem de canınızı korursunuz. Randevu aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara uyduğunuz durumda kısa bir süre içinde aracınızın muayenesini tamamlayabilirsiniz. Kaş tüvtürk randevu Gerekli olan belgeleri mutlak olarak yanınızda getirmeniz gerekir. Bu belgele ruhsat, trafik sigortası ve vekalet durumudur. Vekalet durumunun aracın size ait olmadığı zamanlarda yanınızda getirme zorunluluğunuz vardır. Bunun dışında  LPG/CNG tankının üzerinde yer alan bilgilerin okunaklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda borcunuz olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Borcu olan araçların muayene işlemi başlatılamaz.

Kaş tüvtürk araç muayene randevu sistemine girerek randevu almak için ilk adımı atabilirsiniz. Randevu alma işleminizi zaman kazanarak yapmış olmakla birlikte muayene işlemi bu şekilde daha basite indirgenir. Kaş tüvtürk araç muayene randevu sistemi sayesinde aracınızın muayene işlemi kısa bir süre içinde gerçekleşir. Randevu saatinizi ve gününüzü istediğiniz tarihe ve saate göre alabilirsiniz. Hem can hem de mal kaybınızı engellemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Adres: Merkez Mah. Kocaan mevkii Göl Cad. No:11 Ova Kaş ANTALYA

Mesai Saatleri: 08:00-17:00

KAŞ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ 

ANTALYA   > KAŞ TÜVTÜRK RANDEVU

Kaş tüvtürk, kaş tüvtürk randevu, kaş ara. muayene randevu,
Kaş tüvtürk randevu alma işlemi, kaş araç muayene randevu nasıl alınır, kaş tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, kaş araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Kaş istasyon bilgileri.
Kaş Tüvtürk Araç Muayene Randevu