en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

KEŞAN TÜVTÜRK RANDEVU
1196

KEŞAN TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Keşan Tüvtürk araç muayene randevu sistemi motorlu taşıt sahiplerinin yararlanması için oluşturulmuş bir hizmettir. Keşan’da yaşayan araç sahiplerine yönelik verilen bu hizmet, zorunlu bir işlem haline getirilmiştir. Tüvtürk’e devredilen zorunlu muayene işlemleri, T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereğince yasalarla sabitlenmiştir. Araç muayenelerini erteleyenler ve muayenesiz olarak tespit edilen araçların trafikten men edilmesi söz konusu olacaktır. Bu yüzden Keşan Tüvtürk randevu sisteminden yararlanarak, araçlarınızın genel muayenesi randevu almanız mümkün olacaktır.

Araç muayenesinin gerçekleşebilmesi için, sizlerin uygulaması gereken muayene adımları bulunacaktır. Bunun için Keşan Tüvtürk istasyonuna gittiğinizde aldığınız randevu işleminizi doğrulamalısınız. Araç tipine ve güncel muayene ücretlerine göre bu ücreti Tüvtürk gişelerine ödemelisiniz. Aksi halde bu muayene işleminin başlaması mümkün olmayacaktır. Güncel araç muayene ücretlerini Tüvtürk resmi sitesinden takip edebilir ve buna uygun olarak ücreti gişelerden yatırabilirsiniz.

Keşan bölgesinde bulunan vatandaşlar Keşan Tüvtürk araç muayene randevu sistemi üzerinden, her türlü muayene işlemi için randevu alabilirler. Böylelikle bu işlemlerin daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde devamlılığı olacaktır. Muayene işleminden sonra araç genel bilgisi hakkında bilgilere erişebilirsiniz. Bu bilgilere ulaştığınızda aracınızın kusurlu olup olmadığına dair bilgileri yetkililerden alabilirsiniz. Bu durumda aracınızın trafikte olup olmayacağı buna göre belirlenecektir. Kusurlu araçlar için tekrar muayenenin yapılması söz konusu olur. Bunun için tekrardan Keşan Tüvtürk araç muayene randevu üzerinden bir randevu almalısınız. Kusursuz olarak rapor edilen araçların ise, trafikte rahatlıkla yer alması mümkün olacaktır. Bu durumdan sonra herhangi bir cezai işlemin gelmesi söz konusu değildir. Aracınızı trafik içinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüvtürk istasyonları bu şekilde hizmet vermekte olup, araç muayene içeriklerini güncellemeye devam etmektedir. Tadilat sonrası muayene, tespit muayenesi, egzoz gazı emisyonu ölçümü gibi pek çok hizmeti Keşan Tüvtürk istasyonundan alabilirsiniz. Tüvtürk istasyon sayılarını her geçen gün arttırmaya ve binlerce insana iş istihdamı sağlamaya devam etmektedir. Tüvtürk istasyonlarının her biri Türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet vermeye hazır durumdadır.

KEŞAN TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Cumhuriyet Mah. Sanayi Cad. No: 12/A, 22930 Keşan/Edirne

Keşan Tüvtürk araç muayene randevu sistemi motorlu taşıt sahiplerinin yararlanması için oluşturulmuş bir hizmettir. Keşan’da yaşayan araç sahiplerine yönelik verilen bu hizmet, zorunlu bir işlem haline getirilmiştir.
keşan tüvtürk randevu,

KEŞAN TÜVTÜRK RANDEVU

Keşan Tüvtürk Araç Muayene Randevu