en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

KIZILTOPRAK TÜVTÜRK RANDEVU
1386

KIZILTOPRAK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Kızıltoprak tüvtürk motosiklet muayene araçlarınız için genel bakım hizmeti sağlamaktadır. Günümüzde her türlü motorlu aracın senelik periyotlarda belirli zaman içerisinde Tüvtürk randevu sonrası belirli bir muayeneden geçmesi gerekmektedir. Bu durum T.K. 2918 sayılı kanunun 38. Maddesi gereği zorunlu muayene olarak yasallaşmış ve hala daha ülkemizin yasalarında yerini korumaktadır. Bu nedenle birçok motosiklet sürücüsü en az 2 senede bir araçlarını muayeneden geçirmek zorundadır. Bu nedenle de Kızıltoprak motosiklet muayenesi için randevu alarak, bu zaman dilimleri içerisinde araçlarını muayene ettirebilirler. Araçların muayenelerinin yapılması sırasında birçok işlemden geçtiklerini söyleyebiliriz. Bu işlemlerin en temel noktası ise Kızıltoprak motosiklet araç muayene işlemi olarak tanımlanmaktadır. Tüvtürk Randevu alarak zaman kazanabilirsiniz.
Motosikletinizin muayenesi için randevu almanızla birlikte randevu tarihi ve saati itibari ile muayene istasyonunda bulunmanız ikinci gerekçedir. Bunun ardından sıranız gelmeden ve sıra almadan önce muayene fiyatı olarak belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir. Tüm bunların ardından sıranızın gelmesi ile birlikte kızıltoprak tüvtürk istasyonuna çağrılacak ve burada motosikletinizin ön tekeri bir platform üzerine çıkarılacaktır. Platformda motorunuzun direksiyon aksamları, sinyal, lamba, stop lambası ve diğer devreler ve bunların yanı sıra genel teknik aksamlarına bakılacaktır. kızıltoprak tüvtürk istasyonu, bunun ardından fren testleri ve sonrasında ise muayeneniz gerçekleşecektir. Motorunuzda herhangi bir sorun yoksa kusursuz etiketi yapıştırılacaktır. Kızıltoprak araç muayeneden geçemeyen araçların bu doğrultuda kendilerini ve eksikliklerini düzeltmeleri gerekir. Aracınız hafif kusurlu, emniyetsiz ve ağır kusurlu olarak muayene sırasında nitelendirilebilir. Böyle nitelendirilmesinin ardından ise aracınızı muayene tekrarı ettirmeniz gerekir. Bu sonraki muayene için Kızıltoprak motosiklet randevu almanız gerekmektedir. Aracınızın geçersiz sayılmasının ardından bir ay içerisinde yeni muayeneyi yaptırmanız gerekmektedir. Bu süre zarfı içerisinde yapılan muayenelerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Bunun yanı sıra aracınızın dış donanımlarında belirgin değişmeler yaptıysanız, bu durumu tespit muayenesi ile bildirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra araç için yapılan tadilatlardan sonra gerçekleştirdiğiniz muayeneler için tadilat sonrası muayene işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. 
Öncelikle belirtelim ki Kızıltoprak motosiklet randevu almak için öncelikle sitemiz aracılığı ile tüvtürk randevu sisteminden kendinize uygun bir tarihte randevu almanızı tavsiye ederiz. Randevu tarihi ve saatinde orada bulunduğunuz takdirde mutlaka motosiklet sürücülerinin kasklı gitmeleri gerekmektedir. Aksi halde muayeneden geçersiz ayrılabilmektedir. Bunun yanı sıra kızıltoprak tüvtürk istasyonu motosiklet için herhangi bir egzoz gazı emisyon ölçümü yapmamaktadır. Bu nedenle motosiklet sürücülerinin bu uygulamaya tabi olmadığını söylemek mümkündür. Muayenesini yaptırmadığınız her araç trafikte bir tehlikedir ve sizin içinde tehlike arz etmektedir. Hemen sitemiz aracılığı ile sistemden kızıltoprak motosiklet randevu alabilir ve muayenenizi düzgün bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ancak bu şekilde aracınız trafik koşullarını sağlamış olacaktır.

KIZILTOPRAK TÜVTÜRK MOTOSİKLET ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Zühtüpaşa Mah. Bağdat Cad. İntaş Blokları A blok No:1 zemin kat Fenerbahçe / Kadıköy/İstanbul
Mesai Saatleri: 08:30-17:00

Kızıltoprak Tüvtürk Araç Muayene Randevu

İSTANBUL   > KIZILTOPRAK TÜVTÜRK RANDEVU

Kızıltoprak tüvtürk, kızıltoprak tüvtürk randevu, kızıltoprak motosiklet muayene,
Kızıltoprak tüvtürk randevu alma işlemi, kızıltoprak araç muayene randevu nasıl alınır, kızıltoprak tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Kızıltoprak araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Kızıltoprak istasyon bilgileri.