en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

KURTKÖY TÜVTÜRK RANDEVU
1449

KURTKÖY ORHANLI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu hizmetiyle basit bir şekilde araçların bakımının yapılması mümkün olmaktadır. Trafik kuralları ve ülkemiz yasaları gereği, araçlarınızı veya motorlu taşıtları belirli bir zaman dilim içerisinde mutlaka muayeneye tabi tutmanız gerekmektedir. Bu muayeneler Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu istasyonumuzdan aldığınız randevular ile gerçekleşebilirken, her türlü aracınızın muayenesi söz konusu olabilmektedir. Tüvtürk Muayenesi aynı insan vücudundaki sorunları bulma odaklı olduğu için araçlarda da yöntem bakımından benzerdir. Aracın trafikte emniyetli bir şekilde gezebilmesine muayeneler olanak sağlar diyebiliriz. Kurtköy Muayene esnasında aracınızda çeşitli donanımsal eksikliklerin olmaması gerekmektedir. Öte yandan T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği motorlu taşıtlarda zorunlu muayene gibi bir durum söz konusudur. Bu nedenle araç eksiklikleri giderebilir ve sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.

Araçların muayenesi için öncelikli işlem tüvtürk randevu almaktır. Bu nedenle Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu işlemleri için sitemizde yer alan randevu sistemini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra aracınızla randevu aldığınız gün ve saatte Kurtköy tüvtürk istasyonumuzda bulunarak, aracınızın gerekli eksikliklerini tamamladıktan sonra muayenenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kurtköy tüvtürk öncesi Aracınız fren, far aksamları, elektronik detayları, motor durumu ve çeşitli konularda kontroller yapılmaktadır. Bunun yanı sıra egzoz gazı emisyon ölçümü özellikle dört veya daha fazla tekerli araçlar için zorunludur diyebiliriz. Bu nedenle aracınızın egzoz gazı emisyon ölçüm verilerinin de gerektiği seviyelerde olması gerekmektedir. Araç muayenesi için Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu ile istasyonlarımıza gelerek aracınızı muayeneye getirdiğiniz anda, aracınız çeşitli eksiklikler meydana gelebilir veya bazı donanımlarından sorun olabilir. Bu nedenle bazı araçlara hafif kusurlu etiketi takılırken, bazı araçlara emniyetsiz ve bazı araçlara ise ağır kusurlu etiketi yapıştırılabilmektedir. Bu etiketler nedeniyle Kurtköy tüvtürk tarafından araç muayene tekrarı'na tabi tutulabilmeniz söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle 1 ay içerisinde tekrar Kurtköy istasyonlarımıza gelerek, araç muayene ettirebilirsiniz. Bunun yanı sıra muayene fiyatını belirleyen ücreti ise tekrardan ödemenize gerek yok diyebiliriz. Öte yandan aracınızın trafikte memurlar tarafından hasarlı veya kusurlu görünmesi sebebiyle tespit muayenesine tabi tutulmanız gerekebilmektedir.

Kurtköy tüvtürk İstasyonumuz her araç muayenesini gerçekleştirecek bir potansiyele sahiptir Aracınızda yapılan değişiklikleri mutlaka tadilat sonrası muayene olarak Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu istasyonlarımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu muayenenin şartlarını karşılıyor olmanız oldukça önemlidir. Tüvtürk kurallarını taşımayan araç hem muayeneden geçemez hem de yeterli anlamda trafikte dolaşamaz. Muayenesiz araçların trafikte dolaşmalarının yasak olmasının yanı sıra bununla birlikte dışarıda bulunmaları ya da bir trafik sorgusunda muayenesiz olmalarının belirlenmesi halinde mutlaka ceza-i yaptırımlara tabi tutulacağını söyleyebiliriz. Öte yandan gecikmiş muayenelerde ise mutlaka muayene gecikmesi ücreti ödediğinizi de söylemek mümkün. Hemen sitemiz aracılığı ile Kurtköy Orhanlı tüvtürk araç muayene randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde Kurtköy istasyonunda araçlarınızın bakımını gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

KURTKÖY ORHANLI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Fatih Mah. Ankara Cad. No:5 Tuzla/İstanbul Viaport Alışveriş Merkezine 1,5 km uzaklığında.

Mesai Saatleri: 08:30-18:30

İSTANBUL   > KURTKÖY TÜVTÜRK RANDEVU

Kurtköy Orhanlı Tüvtürk Araç Muayene Randevu
kurtköy tüvtürk, orhanlı tüvtürk, kurtköy tüvtürk randevu, orhanlı tüvtürk randevu, kurtköy araç muayene randevu, orhanlı araç muayene randevu,
Kurtköy orhanlı tüvtürk randevu alma işlemi, kurtköy orhanlı araç muayene randevu nasıl alınır, kurtköy orhanlı tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Kurtköy orhanlı araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Kurtköy orhanlı istasyon bilgileri.