en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

MASLAK MOTOSİKLET RANDEVU
1426

İSTANBUL   > MASLAK TÜVTÜRK RANDEVU

MASLAK TÜVTÜRK MOTOSİKLET MUAYENE RANDEVU

Maslak tüvtürk motosiklet araç muayene randevu alarak, sizde istasyonlarımızdan birini ziyaret ederek aracınızı muayene ettirebilirsiniz. Araçların trafikte daha güvenli bir şekilde seyir etmeleri ve trafikte daha güvenli bir şekilde bulunmaları gereği, motorlu taşıtlarda mutlaka muayene zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği zorunlu muayene olarak bilinmektedir. Muayenesiz araçların trafikten men edilmesi ve ceza-i işleme tabi tutulması söz konusu olabilmektedir. Özellikle motosikletler için ayrı olan platformumuzda, gerekli motosiklet muayenesini gerçekleştirebilirsiniz. İstasyonlarımıza gelmeden önce mutlaka Maslak tüvtürk motosiklet araç muayene randevu işlemi ile sitemiz tarafından tüvtürk randevu almanız gerekmektedir. Aksi halde motosikletiniz randevu edilmeyecektir.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Maslak tüvtürk motosiklet araç muayene randevu almanız her zaman için işlerinizi kolaylaştıracaktır. Aldığınız randevunun ardından işlemleriniz için istasyonumuza geldiğinizde Maslak motosiklet araç muayene randevu doğrulama işleminizin ardından size sıra numarası verilmektedir. Verilen sıra numarasında adınız ya da numaranız yandığında aracınızın ön tekeri yani motosikletinizin ön tekeri ufak bir platform üzerine çıkarılacaktır. Çıkarıldıktan sonra öncelikle direksiyon fonksiyonları kontrol edilmektedir. Ardından farınızın yeterli oranda aydınlatıp, aydınlatmadığına bakılmaktadır. Bunun sonrasında ise far kontrolü, fren kontrolü, motosiklet aksamlarının kontrolü ve diğer kontroller gerçekleşmektedir. Öte yandan sürücünün kaskının olup olmadığına da dikkat edilmektedir. Tüm bunlardan sonra motosikletinizin muayene işlemi tamamlanmış olacaktır ve artık trafiğe uygun bir şekilde olacaktır. İstasyonumuz Maslak’ta bulunan sabit bir istasyondur ve her araç için alanında uzman mutlaka bir görevli bulunmaktadır. Görevlilerin her türlü araçla ilgilenebilme potansiyeline sahip olduğunu söylemek mümkündür. Maslak motosiklet araç muayene randevu işleminiz doğrulandıktan sonra aracınızın muayenesi için gerekli işlemler başlatılmaktadır. Eğer aracınızla ilgili bir sorun varsa hafif kusurlu, emniyetsiz ve ağır kusurlu olarak nitelendirilebilmektedir ve bu doğrultuda muayene tekrarına tabi tutulabilmektedir. Öte yandan araç üzerinde yapılan değişikler nedeniyle tespit muayenesi yapmanız gerekebilmektedir. Muayene tekrarı'nda ise sizlere 1 ay süre verilmektedir. Bu süre içerisinde aracınızın eksikliklerini giderebilir ve aracınızı tekrardan ücretsiz olarak muayene edebilirsiniz.

Maslak motosiklet araç muayene randevu aldıktan sonra araç muayenesi için istasyonlarımızdan hizmet alabilirsiniz. Öte yandan randevu işleminizi internet sitemiz üzerinden de yapabilmeniz mümkündür. Tüm randevu işlemlerinizde ve her türlü araca uygun muayene çeşidimiz bulunmaktadır. Aracınızda yaptığınız teknik ve donanımsal işlemler içinde mutlaka tadilat sonrası muayene yaptırmanız gerekmektedir. Bu durumu ruhsata işletmeniz de ayrı bir zorunluluktur. Aksi halde trafik sorgularında cezaya tabi tutulmanız söz konusu olabilmektedir. Ayrıca aracınızın veya motosikletinizin modeli ne olursa olsun, muayene istasyonlarımızda muayenenizi yaptırmanız mümkündür. Hemen sitemiz aracılığı ile muayene alabilir ve aracınızın muayenesini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu şekilde araçlarınızın bakımını sağlanmış olacaktır. Bu ise aracınızın trafikte yer almasını sağlayacak şeylerden biri olmuş olacaktır.

MASLAK TÜVTÜRK MOTOSİKLET ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Maslak adresi: Atatürk Oto Sanayi, 2.Kısım, 27. Sokak, No: 1078, MASLAK

Mesai Saatleri:08:30-17:00


Maslak Tüvtürk Motosiklet Muayene Randevu
maslak tüvtürk, maslak tüvtürk randevu, maslak motosiklet muayene, maslak tüvtürk randevu alma,
Maslak tüvtürk randevu alma işlemi, maslak araç muayene randevu nasıl alınır, maslak tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Maslak araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Maslak istasyon bilgileri.