en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

MUAYENE FİYATLARI
1337

2017 Araç Muayene Fiyatları

Tüvtürk Araç muayene fiyatları muayene edilecek araç kategorisine göre farklılık gösterir, araçlar sınıflandırılarak KDV Dahil olarak fiyatları açıklanır. Araç muayene fiyatları tüvtürk tarafından nakit olarak tahsil edilir ve gecikme cezası var ise geciken her ay için de %5 gecikme zammı uygulanır. Tüvtürk'den randevu aldığınızda araç muayene ücretleri peşin olarak kabul edilir. Muayeneye giderken yanınızda nakit bulundurmanızı tavsiye ederiz, aksi takdirde araç muayene işlemleriniz yapılmaz ve tekrar randevu almak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden egzoz emisyon muayenesi bedeli dahil muayeneye girecek aracınızın tutarını tam olarak hesaplayabilirsiniz. Araç Muayene öncesi eğer aracınızın gecikme borcu veya vergi borcu varsa bu ödemeleri dikkate almanızda yarar var. Tüvtürk Araç muayene fiyatları yalnızca aracın muayeneden geçmesi için yapılan ödemeyi kapsar, tüvtürk tarafından verilen diğer hizmet, egzoz emisyon ücreti, gecikmiş araç muayene ücretlerini kapsamaz.

NAKİT 2017 TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE FİYATLARI:

OTOMOBİL MUAYENE FİYATI226,56TL
MİNİBÜS MUAYENE FİYATI226,56TL
KAMYONET MUAYENE FİYATI226,56TL
ÖZEL AMAÇLI TAŞIT MUAYENE FİYATI226,56TL
ARAZİ TAŞITI MUAYENE FİYATI226,56TL
RÖMORK - YARI RÖMORK MUAYENE FİYATI226,56TL


OTOBÜS MUAYENE FİYATI305,62TL
KAMYON MUAYENE FİYATI305,62TL
ÇEKİCİ ve TANKER MUAYENE FİYATI                    305,62TL


TRAKTÖR MUAYENE FİYATI115,64TL
MOTORSİKLET MUAYENE FİYATI115,64TL
MOTORLU BİSİKLET MUAYENE FİYATI115,64TL


Tüvtürk Araç Muayene sonucunda aracınıza kusursuz veya hafif kusurlu raporu verilirse muayeneden geçmiş sayılırsınız fakat aracınıza ağır kusurlu veya emniyetsiz raporu verilirse araç muayene tarihinden itibaren 30 gün boyunca muayene tekrarı yaptırma hakkınız vardır.  Bu süre içerisinde 1 defaya mahsus olarak ücretsiz yapılan araç muayene tekrarından geçememeniz durumunda ise tekrar araç muayene fiyatları geçerli olacaktır ve aynı tutarı ödemeniz gerekir. Tüvtürk Araç muayene fiyatları sabit istasyon veya gezici istasyon için farklılık göstermez tüvtürk’ün tüm istasyonlarında aynı araç muayene fiyatları geçerlidir.

Fiyatlar yıllık olarak T.C ULAŞTIRMA DENİZCİLİK ve HABERLEŞME MÜDÜRLÜĞÜ tarafından genelge ile belirlenir.

-Araç muayene fiyatları ne zaman değişir ?

tüvtürk muayene ücreti 2017, tüvtürk muayene ücreti 2018, 2017 araç muayene fiyatları,

2017 MUAYENE FİYATLARI