en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

MUAYENE TEKRARI
1621

Tüvtürk Genel muayene tekrarı, periyodik olarak yapılan araç muayene değerlendirmesi sonrasında aracınızın trafiğe elverişli olmaması durumunda veya can ve mal güvenliğini tehlikeye atacak kusurların tespit edilmesi halinde emniyetsiz veya ağır kusurlu etiketi verilen araç sahiplerini kapsamaktadır. Muayene tekrarı yapılacak olan araçların otuz günlük sürede bir defaya mahsus ücretsiz tekrar araç muayeneye girmesini sağlayan tüvtürk, muayene tekrarı  süresi içerisinde aracınızdaki kusurları yaptırabilmeniz için aracınıza ‘’geçici kusurlu’’ etiketi verir.

Tüvtürk Muayene tekrarı önemli bir süreç oluşturur, ayrıca bu süre içerisinde size teslim edilen muayene tekrarı için gerekli olan geçici kusurlu raporu ile aracınızı emniyetli bir şekilde trafikte geçici olarak kullanabilmenize imkan sağlar. Tüvtürk Muayene tekrarına katılmak için tekrar randevu aldığınızda istasyona gelmeden önce size bir önceki muayenede verilen muayeneye tekrar gelme raporunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Yapılan kontrol sonucunda sizden alınan değerlendirme raporu aracınızın muayene tekrarından geçmesi halinde değiştirilerek size teslim edilecektir. Tüvtürk Muayene değerlendirme raporunu kaybetmeniz halinde yeniden periyodik genel araç muayene randevusu almak zorunda kalabileceğinizi unutmayınız. Muayene tekrarı için yeniden tüvtürk’e başvurmadan önce değerlendirme raporunda yer alan kusurların giderilip giderilmediğini kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Muayene tekrarından güvenle ve tek seferde geçmek için raporda belirlenen eksiklikleri yaptırdığınızda tekrar muayene istasyonuna gelmeden önce dışarıda bağımsız olarak periyodik tamir hizmeti veren işletmelerden destek alabilirsiniz. Tüvtürk istasyonlarının araçlarınızda belirtilen kusurları tamir etme, düzeltme ve onarma yetkisi yoktur. Hizmetlerini tarafsız ve bağımsız olarak sürdüren tüvtürk araç muayene istasyonları yalnızca araçlarınızın trafiğe elverişli olup olmadığını belirleme ve kontrol etme yetkisine sahiptir.

Tüvtürk Muayene tekrarı aracınızın için genel muayene hizmeti aldığınız aynı ilde bulunan araç muayene istasyonları için geçerlidir. Bu süre her ne kadar otuz gün olarak belirlenmiş olsa bile muayene sonucunda size verilen geçici kusurlu raporu ile araç trafiğine açık karayollarında araç kullanmanız yasaktır. Trafikte serbest olarak dolaşma hakkını elde etmek için tüvtürk muayene tekrarı randevusu alıp en kısa sürede aracınıza kusursuz veya hafif kusurlu etiketi yapıştırarak trafikte güvenle seyahat edebilirsiniz.

Muayene Tekrarı için Gerekli Belgeler 

MUAYENE TEKRARI İÇİN ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

HİZMETLERİMİZ   > MUAYENE TAKRARI

tüvtürk muayene tekrarı,

GENEL MUAYENE TEKRARI