en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

PENDİK TÜVTÜRK RANDEVU
2222

Pendik tüvtürk randevu hizmetimiz pendik araç muayene randevu sistemi seçilerek muayene öncesi randevu alma hizmeti verir. Pendik tüvtürk bulunan motorlu taşıt sahipleri için güllübağlar mevkinde oluşturduğu sabit istasyon ile otomobil, ağır vasita ve motosikler için genel araç muayene ve yola elverişlilik muayene hizmeti vermektedir.

Tüvtürk pendik hizmet ağı kapsamında araç sahiplerine yakın olmayı hedefleyen projeleri ile istasyon sayısını arttırmıştır. Bu projee kapsamında oluşturulan pendik tüvtürk randevu, insanoğlunun neredeyse 1milyon yıldır yaşam sürdürdüğü en özel alanlardan birine sahiptir. ilk olarak 1328 yılında osmanlının eline geçen pendik Günümüzde lozan anlaşması sonucu 1923'ten buyana egemenliğini yine türk toprakları olarak sürdürmektedir. Pendik çevresinde Ahmet Yesevi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Doğu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Emirli Mahallesi, Ertuğrulgazi Mahallesi, Esenler Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi ve Göçbeyli Mahallesinden oluşmaktadır. Bu mahallede yaşayanlar içinde pendik araç muayene randevu tercih edilir.

Ankara caddesi üzerinden rahatça erişebileceğiniz pendik tüvtürk şubesi randevu alan araç sahiplerine öncelik tanımaktadır. Pendik tüvtürk randevu almadan önce aracınızın egzoz emisyon pulunun geçerliliğini kontrol edebilirsiniz. egzoz pulu sertifikanızın süresi dolmuş ise muayene istasyonunda bulunan egzoz emisyon ölçüm hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sabiha gökçen üzerinden istasyona ulaşmak isteyenler ankara caddesi üzerinden direk olarak pendik tüvtürk araç muayene randevu şubesine gidebilir veya bulunduğu yerden altta bulunan pendik tüvtürk yol tarifini kullanabilir.

Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Pendik tüvtürk Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 ( cumartesi dahil)

Pendik Tüvtürk Şubesi Adres:

Güllübağlar Mah. Okul Sok. No.8 Şeyhli -Pendik / İSTANBUL

Pendik Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

132H Pendik-Sabiha gökçen YHT

132V Yenidoğan-Sultanbeyli-Pendik YHT

133Ü Orhanlı-Pendik Metro YHT

16 Pendik-Kadıköy OTOBÜS

16A Pendik-Üsküdar OTOBÜS

16D Altkaynarca-Pendik-Kadıköy OTOBÜS

17 Pendik-Kadıköy OTOBÜS

222 Pendik-Kadıköy

251 Pendik-Şişli-Mecidiyeköy

KM10 - KM13 - KM2 - KM24 - KM26 - KM27 - KM28 - KM72

Pendik tüvtürk Koordinat:

40.9011377,29.2699188

Pendik Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/861nr8W24yT2

PENDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA formu oluştur.

Diğer istanbul Tüvtürk randevu hizmetleri

İSTANBUL   > PENDİK  TÜVTÜRK RANDEVU

Pendik Tüvtürk Araç Muayene Randevu
pendik tüvtürk, pendik tüvtürk randevu, pendik araç muayene randevu, pendik tüvtürk şubesi,
Pendik tüvtürk randevu alma işlemi, pendik araç muayene randevu nasıl alınır, pendik tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Pendik araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Pendik istasyon bilgileri.

PENDİK TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU