en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

POLATLI TÜVTÜRK RANDEVU
1431

POLATLI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Polatlı Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile telefon ya da internet üzerinden online olarak randevunuzu alabilirsiniz. Sincan bölgelerinden olan Polatlı araç muayene istasyonunda aracınızın muayenesini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Eğer aracınızın muayene tarihi yaklaşıyorsa, son günü beklemeden randevunuzu alarak, muayene işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Randevu işleminizi hemen gerçekleştirmek için telefonla Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde hem yeni randevu alabilir ve alınmış randevunuzu güncelleyebilir hem de randevunuzu iptal edebilirsiniz. Polatlı Tüvtürk randevu sisteminden Polatlı ve yakın çevresinde yaşayan tüm vatandaşlar, araçlarını muayene ettirmek için randevu alabilirler.

Polatlı’da hizmet veren istasyon,  şehir merkezindeki istasyonlara göre daha küçük bir istasyondur. Bu yüzden eğer Polatlı Tüvtürk araç muayene randevu sistemini kullanarak randevu alırsanız, beklemeden aracınızın muayenesini yaptırmış olursunuz. Randevusuz gitmek isteyen kişiler ise günün erken saatlerinde muayeneye giderseler, geç saatlere kalmadan işlemlerini tamamlayabilirler. Polatlı Tüvtürk araç muayene randevu işlemlerini yaparken daha hızlı ve kolay yol olan online randevu sistemini kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan ve muayeneye gitmeden önce dikkat edilmesi ve yerine getirilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunun için öncelikle; aracınızın borç durumunu kontrol edin. Aracınızın trafik cezası ve OGS kaçak geçiş cezası gibi borçları olup olmadığını mutlaka dikkat edilmeli. Unutmayın, borçları olan araçların muayene işlemleri başlatılamamaktadır. Egzoz gazı emisyon ölçümünüzün geçerli olup olmadığı da diğer önemli konudur. Geçerli bir "egzoz emisyon ölçümü"nüz olmazsa aracınız muayenede "ağır kusurlu" olarak değerlendirilir. Bu da sizin zararınıza olacaktır. Bu ölçümü polatlı tüvtürk randevu almaya gerek olmadan tüm sabit istasyonlarda yaptırabilirsiniz.

TÜVTÜRK’ün randevu sistemine girdiğinizde, sitede yer alan egzoz emisyon filmini izlemek ya da yanında bulunan görsele tıklamak, size yol gösterecektir. Böylece egzoz emisyon ölçümü zamanı geldiğinde yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Polatlı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınızın muayene işleminin başlatılabilmesi için belgelerinizi eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurun. Polatlı araç muayene istasyonundan randevu aldığınızda, tüm muayene süreci için en az 2 saatinizi ayırın. Gazlı (LPG) bir araç kullanıyorsanız ya da aracınızda herhangi bir tadilat varsa bunun ruhsata işlenmiş olması gereklidir. Bu işlemi henüz yaptırmadıysanız tadilat muayenesine başvurmanız gereklidir. Muayene için randevu aldığınız istasyona giderken ruhsatınızı ve TC kimlik numarası bulunan bir kimliğinizi de mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Polatlı Tüvtürk araç muayene randevu alıp, aracınızı kontrolden geçirdikten sonra muayene fiyatları nakit olarak tahsil edilmektedir.

Başkent Ankara’nın bir ilçesi olan Polatlı’da güvenli bir şekilde araç kullanabilmek için aracınızın muayenesini zamanında yaptırın.

POLATLI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKKLAYINIZ.

Adres: Ahi Evran Mahallesi, Devlet Mh. Altgeçidi, 06900 Polatlı/Sincan/Ankara

Mesai saatleri: Hafta içi 08.30 - 17.30


polatlı tüvtürk, polatlı tüvtürk randevu, polatlı araç muayene randevu, sincan tüvtürk,
Polatlı tüvtürk randevu alma işlemi, polatlı araç muayene randevu nasıl alınır, polatlı tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, polatlı araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Polatlı istasyon bilgileri.

ANKARA  >  POLATLI TÜVTÜRK RANDEVU

Polatlı Tüvtürk Araç Muayene Randevu