en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

SAMANDIRA TÜVTÜRK RANDEVU
2180

Samandıra tüvtürk araç muayene randevu hizmetleri ile genel muayenesi için sancaktepe'de olan araçlar için araç muayene randevusu alınarak işlem yapılması sağlanmaktadır. Samandıra semti istanbul’un diğer ilçeleri gibi Tüvtürk randevu ile genel araç muayene yapılan yerlerden bir tanesidir. 150.000 nüfusu bulunan samandıra sancaktepenin en büyük semtlerinden biridir.

Bu yapılan işlemler doğrultusunda araçların trafikte ki elverişlilik durumu belirlenerek, taşıtların kusursuz, hafif kusurlu, emniyetsiz ya da ağır kusurluluk durumu tespiti yapılarak araçlar bu konuda etiketlenmektedir. Tüvtürk, Samandıra araçmuayene randevu hizmetleri ile Samandıra halkının da rahatlıkla işlemlerini yaptırmalarını sağlamaktadır. Araç muayenesi yaptıran kişiler, araçlarının ikinci el fiyatlarının değer kazanmasını da sağlamış olurlar. Araç muayenesi olmayan araçlar ise yola elverişsiz kabul edileceği için güvenirliliği konusunda sıkıntı yaşanacaktır. Bu nedenle de değeri daha düşük kabul edilecektir. Araç muayenesi yapılma zorunluluğu araçların trafikte daha güvenli ve sağlam bir şekilde ilerlemeleri için gerekli bir işlemdir. Araç ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmaması ya da önceden belirlenmesi açısından genel araç muayenelerinin yapılması çok önemlidir. Tüvtürk, yapılacak işlemler öncesinde randevu sistemini kurarak taşıt sahiplerinin sıra beklemeden işlemlerini yaptırmalarına fırsat vermiştir. Türkiye’nin bütün illerinde bulunan Tüvtürk samandıra araç muayene istasyonlarına gezici ve traktör muayene istasyonlarını da ilave ederek, Türkiye’nin her yerine hizmeti götürmektedir. Bunlardan birisi olan Samandıra araç muayene randevu hizmetleri verilmesi ile yapılan işlemler sonucunda onay alamayan araç sahiplerine 1 ay zarfında sadece 1 defaya mahsus olmak üzere muayene tekrarı hakkı tanımıştır. Fakat bu haktan faydalanamayan taşıt sahipleri, araçlarının muayeneyi geçememesi durumunda bu sefer ücretli olarak tekrar Samandıra araç muayene randevu sisteminden randevu alarak araç muayenesi hizmeti almalarına imkan tanınır.

Samandıra tüvtürk randevu şubesi hizmet ağı: Abdurrahmangazi Mahallesi,Akpınar Mahallesi,Atatürk Mahallesi,Emek Mahallesi,Eyüp Sultan Mahallesi,Fatih Mahallesi,Hilal Mahallesi,İnönü Mahallesi,Kemal Türkler Mahallesi,Meclis Mahallesi,Merve Mahallesi,Mevlana Mahallesi,Osmangazi Mahallesi,Paşaköy Mahallesi,Safa Mahallesi,Sarıgazi Mahallesi,Veysel Karani Mahallesi,Yenidoğan Mahallesi,Yunus Emre Mahallesinde hizmet vermektedir.

Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Samandıra tüvtürk Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 (cumartesi dahil)

Samandıra Tüvtürk Şubesi Adres:

Osmangazi Mahallesi, Battalgazi Cd. No:29, 34925 Samandıra / Sancaktepe/Sancaktepe/İstanbul

Samandıra Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

11SA uğur mumcu-Samandıra METROBÜS

131Y Çekmeköy-Samandıra-Kartal 

18E Yenidoğan-Samandıra-Kadıköy

18V Veyselkarani-Samandıra-Kadıköy

18Y Yenidoğan-Samandıra-Üsküdar

19V Veyselkarani-Samandıra-Kozyatağı METRO

320A Sultanbeyli/Mimarsinan-Samandıra-Üsküdar 

Samandıra tüvtürk Koordinat:

40.9715098 - 29.193633

Samandıra Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/EmsLznY3Fqu

SAMANDIRA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ


Diğer istanbul tüvtürk randevu hizmetleri

İSTANBUL   > SAMANDIRA  TÜVTÜRK RANDEVU

Samandıra tüvtürk, samandıra tüvtürk randevu, samandıra araç muayene randevu, sancaktepe tüvtürk,
Samandıra tüvtürk randevu alma işlemi, samandıra araç muayene randevu nasıl alınır, samandıra tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Samandıra araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Samandıra istasyon bilgileri.
Samandıra Sancaktepe Tüvtürk Randevu

SAMANDIRA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU