en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

SARNIÇ TÜVTÜRK RANDEVU
1436

SARNIÇ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevu sistemimiz aracılığı ile gaziemirde bulunan aracınızı muayene ettirebilmeniz mümkündür. Ülkemiz kanunları gereği, sarnıç'ta yaşıyorsanız sarnıç tüvtürk randevu sistemini kullanarak belirli dönemler içerisinde motorlu taşıtların mutlaka muayeneye tabi tutulmaları ve muayenelerden ise geçer not almaları gerekmektedir. Bu durum T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği yasalaştırılmıştır. Bu nedenle araç sürücüleri bu yasaya uymadıkları takdirde maddi olarak cezalandırılacaktır. Ülkemiz yasaları gereği araç muayeneleri, araç, trafik ve toplum güvenliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Eğer araç sürücüleri bu kanuna uymazlar ise kanuna karşı geldikleri için maddi olarak cezalandırılmak zorunda kalırlar. Bu nedenle Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden randevu alarak, aracınızın randevusunu yaptırabilir ve gaziemir trafikte daha güvenli bir halde bulunabilirsiniz.

Önceki dönemlerde araç muayeneleri ülkemizde karayolları genel müdürlüğü tarafından yürütülmekteydi. Ancak bulunduğumuz dönemde ise TÜVTÜRK bu işlemi gerçekleştirmeye başladı ve hala daha hizmetlerini sürdürmekte. Sizde aracınızı muayene ettirmek istiyorsanız öncelikle araç muayene istasyonlarınızda bulunabilmeniz adına Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevu sisteminden size en uygun tarih ve saatte randevu almanız gerekmektedir. Randevuyu aldığınız tarihte ve randevu saatinden en az 1 saat önce istasyonda olmanız gerekmektedir. Bunun sonrasında ise Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevusu işleminizi doğrulamak amacıyla öncelikle araç muayene istasyonlarında bulunan gişelere gidip, muayene fiyatını belirten ücreti ödeyip, sonrasında ise sıra almanız gerekmektedir. Sıranızın yanması ile birlikte aracınızın istasyon görevlilerine teslim işlemi gerçekleşmesi gerekmektedir. Aracınızı teslim ettikten sonra ise aracınızı alan görevliler, aracınızı istasyonda bulunan platforma götürecek ve burada ise gerekli denetimleri gerçekleştireceklerdir. Sarnıç tüvtürk Aracınızın muayene işlemi sırasında yürüyen aksamı, işaret lambaları, elektronik donanımları ve motor durumundan tutunda daha birçok konuda denetimden geçtiğini söylemek mümkündür. Tüm bunların dışında ise istasyonların yanında bulunan egzoz gazı emisyon ölçümü merkezleri tarafından yapılan egzoz gazı değerlendirmelerinden ise başarılı olarak geçmeleri gerekmektedir. Aracın sorununun olması takdirinde ise kusursuz olarak nitelendirilecek ve buna göre TÜVTÜRK tarafından etiketlendirilecektir. Öte yandan Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevu işlemlerinizi hallettikten sonra ve aracınızın artık muayeneli bir araç olması takdirinde satış değeri de yükselecektir. Aracınızın muayenesinde herhangi bir eksik tespit edilmesi durumunda, eksiğin durumuna göre sırasıyla hafif kusurlu, emniyetsiz ve ağır kusurlu olarak nitelendirilecektir diyebiliriz.

Sarnıç tüvtürk randevu Araçların muayene süreleri içerisinde herhangi bir değişikliğe uğramaları durumunda ise tek yapmanız gereken tespit muayenesi için istasyonlarımıza uğramanızdır. Aksi halde trafikte bu durumun fark edilmesi durumunda ceza-i müeyyidelere uğratılabilirsiniz. Öte yandan araçlarda bazı durumlarda yapılan tadilat işlemlerinden sonra ise aracınızın yine istasyonlarımızda tadilat muayenesinden geçmesine gerek vardır. Bu durum trafik kanunları gereği ön görülmektedir. Hemen istasyonumuza gelerek hem aracınızın muayenesini hem de değişikliklerini bildirebilirsiniz. Sarnıç Tüvtürk araç muayene randevu sistemimiz aracılığı ile sizde randevunuzu alın ve muayeneniniz başarıyla gerçekleştirin.

SARNIÇ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Fatih Mah. 1203. Sok. No:11, 35410 Gaziemir/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-18:30


Sarnıç tüvtürk randevu alma işlemi, sarnıç araç muayene randevu nasıl alınır, sarnıç tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Sarnıç araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Sarnıç istasyon bilgileri.
Sarnıç tüvtürk, sarnıç tüvtürk randevu, sarnıç araç muayene randevu, gaziemir tüvtürk, sarnıç tüvtürk randevusu, gaziemir tüvtürk randevu,

İZMİR  > SARNIÇ TÜVTÜRK RANDEVU

Sarnıç Tüvtürk Araç Muayene Randevu