en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ŞEREFLİKOÇHİSAR RANDEVU
1400

Şereflikoçhisar Tüvtürk Araç Muayene Randevu

Şereflikoçhisar tüvtürk araç muayene randevu Türkiye'dde Tüvtürk’ün 2005 yılından bu yana genel araç muayenesi işlemleri için Türkiye’de hizmetlerine devam etmektedir. Bu tarihten önce Karayolları Genel Müdürlüğünce yapılan genel araç muayenesi işlemlerinin özelleştirilmesi ile bu işlemler Tüvtürk tarafından yapılmaya başlanmıştır. Sadece sabit muayene istasyonu bulunmamakla birlikte, Türkiye’nin her yerine hizmeti götürmek için gezici istasyonlar ve traktör muayene istasyonlarını da devreye sokmuştur. Bu sayede her türlü hizmet, taşıt sahiplerinin ayağına kadar götürülmektedir. Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetleri de İstanbul’da bulunan araç muayene randevu hizmetlerine ait bir istasyon randevu birimidir. Araçların trafiğe çıkmadan önce her türlü tedbiri zorunlu da olsa almaları için gerekli görülen bu işlemler, insanların kendilerini ve araçlarını güven içerisinde hissetmeleri açısından önemlidir.

T.K. 2918 sayılı kanun ile 34. Maddesi gereğince Türkiye sınırları içerisinde ki tüm araçlar için genel araç muayenesi zorunlu hale getirilmiştir. Bu işlemlerin yaptırılmaması halinde araçların trafiğe çıkma yasağı da uygulanmaktadır. Tüvtürk istasyonlarından birisi olan Şereflikoçhisar istasyonunda işlem yapılabilmesi için öncesinde Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden randevu alınması gerekmektedir. Bu işlemden sonra randevu tarihi öncesinde araç sahiplerinin egzoz gazı emisyon ölçüm işlemlerini de yaptırması gerekmektedir. Bu işlemler de yine Tüvtürk istasyonlarında yapılabilmektedir. Bunun haricinde muayene sırasında istenecek ruhsat ve trafik sigorta ile vekalet durumu kontrolü belgelerinin de hazır olması gerekmektedir. LPG yakıtlı araçlar için ise sızdırmazlık raporunun bulunması da son derece önemlidir. Tüvtürk, genel araç muayenesi işlemlerinde muayenesi yapılan araçlara emniyetsiz, ağır kusurlu, kusursuz, hafif kusurlu gibi etiketlemeler yaparak trafikte ki elverişlilik durumunun belirlenmesini sağlamaktadır. Bu nedenle önemliliği çok olan işlemlerin yapılması için Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerine ulaşarak randevu alınması gerekmektedir. Tüvtürk randevu zamanı geldiğinde yapılacak her türlü kontroller taşıt sahiplerinin güvenliği için gerekmektedir. Koşhisar halkının bu hizmetlerden faydalanması ve ilçelerinde bulunan sabit istasyonlardan hizmet alabilmesi için Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden randevu almaları zorunludur. Bu şekilde vakit tasarrufu sağlama imkanı da bulunmaktadır.

Araç muayenesi yaptırmak isteyen kişiler, araçları için ödeyecekleri ücretleri internet üzerinden sorgulayabilirler. Bu ücretler taşıtlara göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle baştan öğrenilmesi faydalı olur. Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinden randevu alarak işlem yaptırmak isteyen kişiler, muayene yaptırmadan önce bu konular hakkında da bilgi alabilirler. Araç sahipleri Tüvtürk’ün taşıt sahiplerine sağladığı bazı kolaylıklardan da faydalanmaktadırlar. Bunlardan birisi, kişilerin araçlarına yaptırma zorunluluğu bulunan egzoz gazı emisyon ölçümüdür. Diğeri ise araç muayenesi sonunda onay alınmaması gibi bir durum ile karşılaşan kişiler için 1 aylık zaman zarfında sadece bir kez olmak üzere muayene tekrarı hizmetleridir. Bunun için de Şereflikoçhisar Tüvtürk araç muayene randevu hizmetlerinin aranması ve randevu alınması gerekmektedir.

ŞEREFLİKOÇHİSAR TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adres: Şeyh Kuyusu Mah. E-90 Karayolu No:7 Şereflikoçhisar/Ankara

 


ANKARA  >  ŞEREFLİKOÇHİSAR TÜVTÜRK RANDEVU

Şereflikoçhisar Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Şereflikoçhisar tüvtürk randevu, şereflikoçhisar araç muayene,
Şereflikoçhisar tüvtürk randevu alma işlemi, şereflikoçhisar araç muayene randevu nasıl alınır, şereflikoçhisar tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, şereflikoçhisar araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Şereflikoçhisar istasyon bilgileri.