en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

ŞİLE TÜVTÜRK RANDEVU
2146

Şile tüvtürk randevu araç muayene insanların hizmetine araç bakımlarını gerçekleştirmeleri için sunulan bir hizmettir. Araç muayenesi, trafiği kullanan motorlu ya da motorsuz her aracın teknik anlamda yeterli olup olmadığının kontrolünün yapılmasıdır. Tüvtürk randevu ise gerek trafik, gerekse yolcuların güvenliği açısından uygunluğunun tespit edilmede ön işlemdir. Bu işlemler Tüvtürk tarafından T.K.2918 sayılı kanun 34. Maddesi gereğince yapılmaktadır. 2005 yılı öncesinde Karayolları genel Müdürlüğü’nce yapılan genel araç muayenesi işlemleri, daha sonrasında özelleştirilmesi sonucunda Tüvtürk tarafından yapılmaya başlanmıştır. İstanbul’un bütün ilçelerinde genel araç muayene istasyonları bulunduğu gibi Şile tüvtürk araç muayene randevu hizmetleri ile de Şile de genel muayene yapılması sağlanmaktadır.Tüvtürk sabit araç muayenesi istasyonları bulunduğu gibi gezici araç muayenesi istasyonları da kurmuştur. Bu sayede sabit, gezici ve traktör muayene istasyonları sayesinde her yerde hizmet olanağı sağlanmaktadır.

Marmara bölgesinde hizmet veren şile tüvtürk şubesi istanbulun en büyük semtlerinden biridir. Bu nedenle geniş bir nüfusa sahiptir. Şile tüvtürk şubesinin yanlızca şile için hizmet verdiği 60 a yakın mahalle bulunmaktadır. 

Şile tüvtürk randevu hizmet bölgesi:

AĞAÇDERE MAHALLESİ, AĞVA MERKEZ MAHALLESİ, AHMETLİ MAHALLESİ, AKÇAKESE MAHALLESİ, ALACALI MAHALLESİ, AVCIKORU MAHALLESİ, BALİBEY MAHALLESİ, BIÇKIDERE MAHALLESİ, BOZGOCA MAHALLESİ, BUCAKLI MAHALLESİ, ÇATAKLI MAHALLESİ, ÇAVUŞ MAHALLESİ, ÇAYIRBAŞI MAHALLESİ, ÇELEBİ MAHALLESİ, ÇENGİLLİ MAHALLESİ, DARLIK MAHALLESİ, DEĞİRMENÇAYIRI MAHALLESİ, DOĞANCILI MAHALLESİ, ERENLER MAHALLESİ, ESENCELİ MAHALLESİ, GEREDELİ MAHALLESİ, GÖÇE MAHALLESİ, GÖKMAŞLI MAHALLESİ, GÖKSU MAHALLESİ, HACI KASIM MAHALLESİ, HACILLI MAHALLESİ, HASANLI MAHALLESİ, İMRENDERE MAHALLESİ, İMRENLİ MAHALLESİ, İSAKÖY MAHALLESİ, KABAKOZ MAHALLESİ, KADIKÖY MAHALLESİ, KALEM MAHALLESİ, KARABEYLİ MAHALLESİ, KARACAKÖY MAHALLESİ, KARAKİRAZ MAHALLESİ, KARAMANDERE MAHALLESİ, KERVANSARAY MAHALLESİ, KIZILCA MAHALLESİ, KORUCU MAHALLESİ, KÖMÜRLÜK MAHALLESİ, KUMBABA MAHALLESİ, KURFALLI MAHALLESİ, KURNA MAHALLESİ, MEŞRUTİYET MAHALLESİ, ORUÇOĞLU MAHALLESİ, OSMANKÖY MAHALLESİ, OVACIK MAHALLESİ, SAHİLKÖY MAHALLESİ, SATMAZLI MAHALLESİ, SOFULAR MAHALLESİ, SOĞULLU MAHALLESİ, SORTULLU MAHALLESİ, ŞUAYİPLİ MAHALLESİ, TEKE MAHALLESİ, ULUPELİT MAHALLESİ, ÜVEZLİ MAHALLESİ, YAKA MAHALLESİ, YAYLALI MAHALLESİ, YAZIMANAYIR MAHALLESİ, YENİKÖY MAHALLESİ, YEŞİLVADİ MAHALLESİ

Şile adını mercanköşk çiçeğinden almaktadır. tarihte roma, bizans, selçuk ve osmanlı imparatorluklarına ev sahipliği yapan şile 1450 yılında yıldırım beyazıtın akıncılarından oluşan isimleri mahallelerine vermiştir. kurtuluş savaşında 7 ekim 1922 yılında türklerin bağımsızlığı ile yerleşim yeri haline gelen şile tarih, tabiat ve kültür bakımından en zengin bölgelerdendir. 

Genel araç muayenesi öncesinde gerekli belgeler için şile araç muayene randevu hizmetlerini aramadan önce Şile Tüvtürk internet sayfasından ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: YOK

Ağır vasıta muayene: VAR

Şile tüvtürk Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 ( cumartesi dahil)

Şile Tüvtürk Şubesi Adres:

Balibey Mahallesi, Balibey Mah. Çırak Sok. No:6, 34980 Şile/İstanbul

Şile Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

139 üsküdar - şile

139A üsküdar - şile - ağva

139T tepeüstü - şile

14YK yenidoğan-şileyolu-ayrılık çeşme

Şile tüvtürk Koordinat:

41.1558628-29.6214663

Şile Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/bHPtQ3SZmdE2

ŞİLE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ


Diğer istanbul tüvtürk randevu hizmetleri

İSTANBUL   > ŞİLE  TÜVTÜRK RANDEVU

Şile Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Şile tüvtürk, Şile tüvtürk randevu, şile araç muayene randevu, balibey tüvtürk randevu,
Şile tüvtürk randevu alma işlemi, şile araç muayene randevu nasıl alınır, şile tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Şile araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Şile istasyon bilgileri.

ŞİLE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU