en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

SİLİVRİ TÜVTÜRK RANDEVU
2217

Silivri tüvtürk araç muayene randevu işlemleri silivri ve kavaklı tüvtürk randevu için geçerlidir. Bu istasyonlardan randevu almak için form doldmanız gerekir. Silivri tüvtürk randevu sistemi ile araç muayene öncesinde saatlerce sıra beklemekten kurtulun. Silivri ve kavaklıda yaşayyanlar için hizmet veren sabit istasyonlarda egzoz emisyon ölçüm hizmeti mevcuttur. Ayrıca silivri ve kavaklı tüvtürk randevu şubeleri yola elverişlilik muayene hizmeti vermektedir.

Silivride bulunan iki istasyonda cumartesi günleri saat 18:30'a kadar hizmet vermektedir. Silivri tüvtürk randevu  hizmet ağı Alibey Mahallesi, Alipaşa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çantamimarsinan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Gazitepe Mahalles, Gümüşyaka Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Kavaklıcumhuriyet Mahallesi, Küçükkılıçlı Mahallesi, Mımarsınan Mah, Ortaköy Mahallesi, Pirimehmetpaşa Mahallesi, Selimpaşa Mahallesi, Semizkumlar Mahallesi, Silivrifatih Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yolçatı Mahallelerini kapsamaktadır.

Tekirdağ ve Çorlu illerine yakın olan ve tatil beldesi olarak sakin ve turistik bir bölgeye sahip olan silivri geçimini ağırlıklı olarak tarım ürünlerinden elde etmektedir, Yoğurdu ile ünlü olan silivri günümüzde her ne kadar unutulsada yıllardır ülkemizin meşhur yoğurtlarının üretildiği yer olarak aklımıza kazındı, coğrafi yapısı sayesinde organik tarımdan elde dilen süt ürünleri ile yapılan yoğurt artık festivallerde boy gösteriyor, 1 kasım 1922 yılında türklerin topraklara tamamen hakim olmasınına ardından günümüze kadar türk toprakları olarak yerini korudu.

Silivri araç muayene randevu istasyonuna geldiğiniz aldığınız bu randevu işlemini doğrulamanız gerekmektedir. Bunun ardından ise araç muayene fiyatını yatırmanız ve aracınızın sırası geldiğinde muayene istasyonuna yanaşmanız gerekmektedir. Bu işlemlerinizin ardından aracınız muayene edilebilir. Muayenesi olmayan araçların kesinlikle trafiğe çıkmaları yasaktır.  Bu yüzden mutlaka bu bakımların olması şartı oluşturulmuştur. Trafikte muayenesiz gezen araçlar için de mutlaka bağlama işlemi uygulanacaktır. Öte yandan çeşitli cezalar ile bazı ücretler ödemeniz gerekecektir. Bu nedenle Silivri tüvtürk araç muayene randevu alarak aracınızı muayene ettirmenizi önermekteyiz. Muayenesiz olarak gezen araçlar mutlaka belirli eksiklikler içermektedir ve trafikte tehlike arz etmektedir. Öte yandan muayenesi olmayan araçların uzun yol yapmamaları önerilmektedir. Bu durum söz konusu araçlar sahipleri büyük bir sorun yaratacaktır diyebiliriz.

Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Silivri tüvtürk Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 ( cumartesi dahil)

Silivri Tüvtürk Şubesi Adres:

Alipaşa Mahallesi, Ali Paşa Mah. Candarlı Sok. No:3, 34570 Silivri/İstanbul

Kavaklı Tüvtürk Şubesi Adres:

Kavaklı Mah., Selanik Cad. No:29, 34570 Silivri/İstanbul

Silivri Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

300 Tüyap - Silivri

303 Silivri - Yenibosna (metro)

303B Silivri cezaevi - Otogar

Silivri tüvtürk Koordinat:

41.095111,28.1905073

Silivri Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/s4JkpPRXouq 

​Kavaklı Yol tarifi:

https://goo.gl/maps/apPNPinvf8m 

SİLİVRİ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ


Diğer istanbul tüvtürk randevu hizmetleri

İSTANBUL   > SİLİVRİ TÜVTÜRK RANDEVU

Silivri Tüvtürk Araç Muayene Randevu
Silivri tüvtürk, kavaklı tüvtürk, silivri tüvtürk randevu, silivri araç muayene randevu, kavaklı tüvtürk randevu,
Silivri tüvtürk randevu alma işlemi, silivri araç muayene randevu nasıl alınır, silivri tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, Silivri araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Silivri istasyon bilgileri.

SİLİVRİ TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU