en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

TİRE TÜVTÜRK RANDEVU
1599

TİRE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Tire Tüvtürk araç muayene randevu sistemimiz aracılığı ile randevu almasının zorunlu olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Ülkemizde motorlu araçların muayenesine yönelik tire tüvtürk'te birçok gereklilik bulunmaktadır. Bu gerekliliklerden biri ise zorunlu muayenedir. Motorlu taşıtların büyük bir genelinin belirli zaman dilimleri içerisinde mutlaka TÜVTÜRK istasyonlarında genel araç muayenesine tabi tutulmaları gerekmektedir. Bu yasa T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi gereği yasal bir hal almıştır. Önceleri muayene işlemlerine karayolları genel müdürlükleri bakarken, günümüzde ve yakın sayılabilecek geçmiş dönemde TÜVTÜRK bakmaktadır. Ülkemizin birçok bölgesinde bulunan TÜVTÜRK istasyonlarında araçların muayenelerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Tire araç muayene randevu bölgesinde de bulunan vatandaşlarımızın Tire Tüvtürk randevusu istasyonlarından muayene hizmeti alabilmesi adına, bu işlemi gerçekleştirmelidir. Bu sayede aracınızın muayene işlemlerinin ilk aşamasını başlatabilmeniz mümkündür.

Araçların muayenelerinin dışında egzoz gazı emisyon ölçüm değerlerinde de olumlu değerlerle ayrılmaları gerekmektedir diyebiliriz. Tire Tüvtürk araç muayene randevu sistemi ile aldığınız randevunun ardından, aracınızın randevu işlemleri için randevu tarihi ve saatinden önce mutlaka TÜVTÜRK istasyonlarında bulunmanız gerekmektedir. Tire tüvtürk İstasyonuna geldiğiniz takdirde sitemiz üzerinden aldığınız Tire Tüvtürk araç muayene randevu hakkınızı gişelerde onaylatmanız gerekmektedir. Öte yandan randevu sisteminde aracınızın tipi ve modeline göre muayene fiyatını belirleye ücreti gişelere ödemeniz gerekmektedir. Ardından sıra almanız ve sıranızın gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Sıranız geldiğinde aracınızı istasyona çekip, TÜKTÜRK istasyonlarında çalışan görevlilere teslim etmeniz şarttır. Aracınız bu süreçten sonra TÜVTÜRK görevlileri tarafından incelenerek, muayene işleminden geçirilecektir.

Aracınızın muayene işlemleri sırasında birçok aksamı incelenmektedir. Yürüyen aksamı, elektronik aksamı ve araçta bulunması gerekenler gibi birçok konulara dikkat edilmesi önemlidir. Tire Tüvtürk araç muayene randevunuzun boşa gitmemesi adına aracınızda hiçbir eksik bulundurmamaya özen göstermenizi önermekteyiz. Aracında herhangi bir eksik ya da kusur bulunmaya araç sahiplerine özel kusursuz etiketi verilmektedir. Bu etiket aracın trafikte rahatlıkla bulunabileceğine işarettir. Öte yandan ufak tefek kusurları bulunan araçlar ise hafif kusurlu olarak nitelendirilmektedir. Eğer aracın ufak tefek sorunları dışında bir kademe daha büyük eksikleri bulunuyorsa bu durumda ise emniyetsiz etiketi verilmektedir. Araçta bunun daha üst seviyelerinde sorunlar bulunuyorsa araç ağır kusurlu olarak nitelendirilecektir ve aracın mutlaka muayene tekrarına uğraması gerekmektedir.

Tire araç muayene tekrarı işleminde araç sürücüsüne 1 ay süre verilmektedir. 1 ay içinde Tire Tüvtürk araç muayene randevu sistemimiz ile randevu alarak aracın eksiklerini tamamladıktan sonra tekrardan ücret ödemeden muayene işlemini gerçekleştirmesi mümkündür diyebiliriz. Bunun dışında araçta yapılan yüzeysel ama belirgin değişiklikler içinde mutlaka aracın tespit muayenesine uğraması gerekmektedir. Öte yandan aracın kullanım amacı ya da başka bir nedenle yapılan tadilatlarında istasyonumuza tadilat sonrası muayene amacıyla gösterilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin zorunlu olduğunu siz değerli araç sahiplerine söyleyebilmemiz mümkündür. Aracınızın güvenliği açısından muayenesini yaptırmak istiyorsanız Tire Tüvtürk araç muayene randevu sitemimizden randevu alarak aracınızın muayenesi yapabilirsiniz.

TİRE TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Toki Mah. Toros Cad. No:3 35900 Tire/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-17:30


Tire tüvtürk randevu alma işlemi, tire araç muayene randevu nasıl alınır, tire tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, tire araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Tire istasyon bilgileri.
Tire tüvtürk, tire tüvtürk randevu, tire araç muayene randevu, tire tüvtürk randevusu,

İZMİR  > TİRE TÜVTÜRK RANDEVU

Tire Tüvtürk Araç Muayene Randevu