en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

TORBALI TÜVTÜRK RANDEVU
1425

TORBALI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU

Torbalı Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden randevu alabillirsiniz. Torbalı'da ikamet eden araç sahipleri için torbalı tüvtürk randevu vardır ve yasa gereği araçların belirli zaman dilimleri içinde zorunlu muayenesi gerekmekte ve bunun dışında ise egzoz gazı emisyon ölçüm değerlerinden tam not alması gerekmektedir. Bu durum T.K. 2918 sayılı kanunun 34. Maddesi ile yasallaşmış bir hal almıştır diyebiliriz. Bu yasa tamamıyla toplum ve trafik güvenliği için çıkarılmış olup, ülkemizde en çok dikkat edilen kurallardan biridir. Bu yüzden araç sürücülerinin mutlaka bu muayenelerden geçmelerinin gerektiğini söylemek mümkündür. Torbalı bölgesinde bulunuyor ve aracınızın muayenesin yaptırmak istiyorsanız, sitemiz aracılığı ile Torbalı Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden aracınız için randevu alabilir ve gerekli şartlar sağlandığında aracınızın muayenesini gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızın muayene işlemlerini gerekli şekillerde gerçekleştirerek, trafiğe hazır hale gelmesine olanak sağlıyoruz.

Muayene işleminin başlaması için Torbalı Tüvtürk araç muayene randevu sisteminde aracınıza uygun muayene fiyatını öğrenerek ve bu doğrultuda üzerinizde para bulundurmanız oldukça önemlidir. Aldığınız muayene tarihi ve saatinden en az 1 saat önce TÜVTÜRK istasyonlarında bulunmanızı önermekteyiz. İstasyonlarda bulunan gişelerde ise öncelikle sistemimiz üzerinden almış olduğunuz Torbalı Tüvtürk araç muayene randevusunu doğrulatmanız gerekiyor. Bunun ardından ise gerekli ücreti de yatırdıysanız muayene işlemlerini başlıyor diyebiliriz. Sıra geldiğinde ve isminiz anons edildiğinde aracınızı istasyonlara getirmeniz ve burada bulunan görevlilere teslim etmeniz gerekmekte diyebiliriz. Torbalı araç muayene randevu sonrası Aracınızı teslim ettikten sonra yapmanız gereken tek şey, beklemek ve gerektiği yerde muayene işlemine dahil olmak diyebiliriz. İstasyonda aracınızın muayenesine dair birçok denetim yapılmaktadır. Aracınızın elektronik aksamları olsun, yürüyen aksamların durumu olsun, motor durumu olsun ve daha birçok konuda olsun bakımları yapılmaktadır. Bu denetimlerin ardından ise araçlar belirli ölçülerde etiketler ile derecelendirilmektedir diyebiliriz. Aracınızda herhangi bir kusur bulunmaması durumunda kusursuz olarak derecelendirileceğini ve size trafikte bu anlamı ifade edecek bir etiket vereceklerini söyleyebiliriz. Torbalı tüvtürk randevusu dışında ise aracınızda belirli ölçülerde bulunan kusurlar için aracınıza hafif kusurlu etiketi, aracınızda bulunan bir üst kademe kusurlar için emniyetsiz ve aracınızın genel olarak sorunlu olması durumunda ise ağır kusurlu olarak nitelendirileceğini söyleyebiliriz.

Torbalı tüvtürk istasyonlarında muayene işleminizin başarısız olması ve muayene tekrarı gibi bir durumla karşılaşmanız durumunda ise yapmanız gereken 1 ay içinde Torbalı Tüvtürk araç muayene randevu sistemimizden randevu alarak, aracınızı bir kez daha eksikleri tamamlanmış bir şekilde muayeneye getirmek. Bu muayeneden herhangi bir muayene bedelinin de alınmayacağını belirtmek isteriz. Öte yandan aracınızın genel dış donanımlarında yapılan değişikliklerinde tespit muayenesi ile birlikte denetlenmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında aracın kullanım amacı dışına çıkması veya gereğinden fazla tadilat görmesi durumunda ise trafiğe uygunluk açısından mutlaka TÜVTÜRK istasyonlarına gelerek tadilat sonrası muayeneden geçmesi gerekmektedir.

TORBALI TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ

Adres: Çapak Mah. İzmir Aydın Asfaltı No:53 35860 Torbalı/İzmir

Mesai Saatleri: 08:30-17:30

Torbalı tüvtürk randevu alma işlemi, torbalı araç muayene randevu nasıl alınır, torbalı tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, torbalı araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Torbalı istasyon bilgileri.
Torbalı tüvtürk, torbalı tüvtürk randevu, torbalı araç muayene randevu, torbalı tüvtürk randevusu,

İZMİR  > TORBALI TÜVTÜRK RANDEVU

Torbalı Tüvtürk Araç Muayene Randevu