en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

TUZLA TÜVTÜRK RANDEVU
2172

Tuzla tüvtürk araç muayene randevu ile aydınlıda belirli günlerde alınan randevularla bakım işlemlerinin gerçekleşmesi mümkün hale gelmiştir. Ülkemizde bilindiği üzere belirli zaman aralıkları arasında motorlu taşıtların tüvtürk randevu alınarak araç muayene edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Tuzla tüvtürk randevu almak isteyen kişiler, internet sitemiz aracılığı randevu alarak, kendilerine uygun bir saatte araçlarını muayene ettirebilirler. Tuzla ya da Aydınlı bölgesine yakın olan birçok kişi Tuzla tüvtürk araç muayene istasyonlarından rahatlıkla randevu alabilmektedir. Sabit olarak bulunan araç muayene istasyonlarımızdan Tuzla tüvtürk araç muayene randevu için istediğiniz tarih ve istediğiniz saatlerde randevu alabilmeniz mümkündür. Aracınızın eksikleri ve güvenli bir sürüş deneyimi için mutlaka muayenesi tam olan araçlar ile seyahat etmenizi temenni ederiz.

Tuzla 1923 yılı öncesinde osmanlılar ve rumların birlikte yaşadığı bir köydü günümüzde ise yapılan anlaşmalardan sonra tuzlada yaşayan rumların sınırdışı edilmesi ve türklerin tuzla'ya yerleştirilmesi sonucu tamamen türk halkı tarafından ikamet edilmeye başlandı, günümüzde hala osmanlı dönemine ait tarih kokan yapısı ile örnek ilçelerden biridir. Tuzla tüvtürk randevu hizmet bölgesinde bulunan mahalleler ise  Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganize sanayi, Evliyaçelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimarsinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postahane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi ve Yayla Mahallesinden oluşmaktadır. Tuzla'da bulunan tüvtürk şubesi bu mahallelerin tamamına hizmet vermektedir. Eğer bu mahallelerde ikamet eden motorlu taşıt sahibi iseniz vakit kaybetmeden tuzla tüvtürk randevu alarak tuzla araç muayene işlemleri için gerekli olan en önemli adımı geçmiş olursunuz.

Araçlarda yapılan herhangi bir belirgin değişiklikte ve ruhsata işlenmesi gereken değişikliklerde, aracın muayenesinin yapılması zorunludur diyebiliriz. Aksi halde trafikte ceza yemeniz söz konusu olabilmektedir. Tuzla tüvtürk araç muayene randevu işlemleriniz için sitemizden gerekli bilgileri ve yapılacakları görebilmeniz mümkündür. Aracınızın muayenesine dair işlemler ve muayene yaptırmak için araç muayene randevualmak sitemiz aracılığı ile mümkündür diyebiliriz.


Egzoz emisyon ölçümü: VAR

Yola elverişlilik muayene hizmeti: VAR

Ağır vasıta muayene: VAR

Tuzla tüvtürk Mesai Saatleri: 08:30 / 18:30 (cumartesi dahil)

Tuzla Tüvtürk Şubesi Adres:

Aydınlı Mah., Mayıs Sok. No:5, 34953 Tuzla/İstanbul

Tuzla Tüvtürk'e Nasıl gidilir Ulaşım:

130T Aydınlı toki - Tuzla

133M Şekerpınar mah. - Tuzla osb

133P Tepeören - Tuzla

133T Tuzla - Bostancı

133TM Mimarsinan mah. - Tuzla

17P Emlak konutları - Uzunçayır

500T Şifa mah. - Cevizlibağ

KM12 ve KM13 

Tuzla tüvtürk Koordinat:

40.860263,29.3025956

Tuzla Tüvtürk Yol Tarifi:

https://goo.gl/maps/iYcmVUa4Khk

TUZLA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU ALMA İÇİN TIKLAYINIZ


Diğer istanbul tüvtürk randevu hizmetleri

İSTANBUL   > TUZLA TÜVTÜRK RANDEVU

Tuzla Tüvtürk Araç Muayene Randevu
tuzla tüvtürk, tuzla tüvtürk randevu, tuzla raç muayene randevu, aydınlı tüvtürk, aydınlı tüvtürk randevu,
Tuzla tüvtürk randevu alma işlemi, tuzla araç muayene randevu nasıl alınır, tuzla tüvtürk şubesi nerede ve nasıl gidilir, tuzla araç muayene istasyon harita ve adresi, çalışma saatleri, verilen hizmetler. Tuzla istasyon bilgileri.

TUZLA TÜVTÜRK ARAÇ MUAYENE RANDEVU