en_US
en
off
Mobil Görünüm
Masaüstü Görünüm
 

Tüvtürk ile iş ortaklığı bulunmayan ve tüvtürk  resmi web sitesinden bağımsız danışmanlık hizmeti veren firmamıza ait Araç Muayene Randevu Alma Sitemizde bulunan içeriklerin Tüm hakları saklıdır.

2017Ⓒcreative www.barissavas.com seo danışmanlık

ANA SAYFA   >

Ücretsiz Tüvtürk Randevu Alma
2655

Ücretsiz Tüvtürk Araç Muayene Randevusu Nasıl Alınır?

Aracınızın muayene tarihinin yaklaşması halinde ilk olarak randevu alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem için TÜVTÜRK’ün resmi web sitesi üzerinden araç plaka numarası, ruhsat seri no ve şehir bilgilerinin girişini yaptıktan sonra bulunduğunuz ildeki araç muayene istasyonlarından istediğinizi seçip, uygunluk tarihine göre araç muayene randevusu alabilirsiniz. Eğer aracınız için aldığınız randevuyu iptal etmek istiyorsanız ise, yine aynı bilgilerin girişini yaptıktan sonra, randevu iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

[Araç Muayene Randevusu] TÜVTÜRK’ün resmi web sitesi üzerinden yapağacanız randevu alma işlemi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Belirttiğimiz üzere randevu alabilmeniz için online olarak plaka ve ruhsat seri no bilgilerinin girişini yapmanız yeterlidir. Araç muayene randevusu alma işlemini başarı ile gerçekleştirdikten sonra ise bu sefer aracınızdaki eksiklikler varsa, bu eksiklikleri tamamlama sürecini gerçekleştirmelisiniz.

Aksi takdirde koşulları yerine getirmemeniz veya eksik belge ile muayeneye gitmenizden dolayı ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu nedenle araç muayenesi için randevu aldıktan sonra mutlaka gerekli olan diğer işlemler hakında bilgi sahibi olmanız, olumsuz bir sonuçla karşılaşmamanız adına çok önemlidir. Bu nedenle araç muayene işlemleri için başından sonuna kadar tüm bilmeniz gerekenleri adım adım hazırladık.

Kaynak: https://www.sigortam.net/arac-muayene-randevusu/


ÜCRETSİZ TÜVTÜRK RANDEVU ALMA

Ücretsiz Tüvtürk Randevu Alma Sonuçları:

Ücretsiz Tüvtürk Randevu Alma hizmeti Günümüzde motorlu taşıt sahiplerini memnun etmemektedir. büyükşehirlerde ücretsiz tüvtürk randevu alınarak bile zamanında araçlarını muayene yaptıramayan kullanıcılardan oluşan şikayetlerden bazılarını sizlerle paylaşmak istedik, Motorlu taşıt sahiplerine değil yanlızca motorlu taşıtlara daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen tüvtürk istasyonlarında randevu çilesi oluşmaktadır. Araç sahiplerinin daha kaliteli hizmet almasını hedefleyen işletmemiz, Hizmet kalitesini arttırmak adına çağrı merkezimizde gideceğiniz istasyonun yoğunluk ve çalışma sistemi hakkında deneyime sahip müşteri danışmanlarımız mevcuttur. Tüvtürk Randevu Danışmanlık Hizmeti'miz tüm Türkiye'de bulunan 205 sabit, 5 motosiklet, 13 gezici traktör, 76 gezici araç muayene istasyonunu kapsamaktadır. Ülke genelin araç muayene istasyonları adına size sunulan fakat yarar sağlamayan ücretsiz tüvtürk randevu hizmetinde aldığınız hizmetlerin daha kaliteli olması için 08:00-22:00 saatleri arasında sürekli olarak tüvtürk randevu hizmeti veren danışmanlık şirketimiz güleryüzlü personeli ile sizleri karşılamaktadır. Araç Muayene Randevu Alma formu doldurarak başlatılan işlemler sonrasında, işleminizi teyit etme amaçlı olarak personelimiz tarafından ücretsiz aranırsınız. sonrasında ise gideceğiniz muayene istasyonu hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunuzda siz onay verirseniz sizin adınıza sorunsuz olrak randevunuz alınır. Eğer aracınızın taşıt vergi borçu var ve egzoz emisyon ölçümü yaptırmışsanız. gerekl belgeler ve gerekli ekipmanlarınızı hazırlayarak, Size sadece aracınızı 15dk önceden araç muayene istasyonuna götürmek düşecektir.

Tüvtürk Randevu Danışmanlık Hizmetimiz, müşteri memnuniyeti odaklı işlem yapmasından dolayı bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Form doldurmak için: Araç Muayene Randevu Alma

Tüvtürk Randevu Danışmanlık Hizmeti Nedir?

ÜCRETSİZ TÜVTÜRK RANDEVU

ücretsiz tüvtürk randevu, tüvtürk randevu ücretsiz nasıl alınır, tüvtürk randevu danışmanlık, tüvtürk randevu alma ücretsiz,